Widok

Gdzie kupic porzadny odkurzacz?

Hejka

Tak jak w temacie, jaki porzadny i dobry odkurzacz polecicie? i gdzie go dostane w trojmiescie? w gre wchodzil by bezworkowiec do 1400zlotych,

Dzieki
kate
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście uznaję tylko odkurzacze workowe. Łatwa wymiana bez żadnego babrania się.
Sam preferuje Odkurzacze Elektrolux (bo mam już kolejny:) )
Poza tym doskonały uzupełnieniem odkurzacza jest mop ;) np. kuchni i łazience :mrgreen:
A odkurzacze magicznie piorące za pomocą pary wodnej czy innej badziewie mnie niezbyt przekonują.
Polecam sklepik 123agd.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rozumiem a dlaczego ? przeciez trzeba zmieniac worki itd to dodatkowe koszty. Zas w bezworkowcach po prostu odkurzacz wysypujesz i masz czysto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Rozumiem a dlaczego ? przeciez trzeba zmieniac worki itd to dodatkowe koszty. Zas w bezworkowcach po prostu odkurzacz wysypujesz i masz czysto."

No nie tak do końca, bowiem pojemnik należy również myć, do czego używamy wody i innych środków czystości, nie wspominając o straconym na ową czynność czasie.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja mam Electrolux Ultra Silencer. W domku od dwóch lat nowe dywany wełniane, odkurzam codziennie ze względu na małe dziecko co nie pogardzi okruszkami ciasteczka spod stołu ;) Worek opróżniam 2 razy do roku. Extra odkurzacz, cichy, ergonomiczny, mozna postawic go w pionie i w poziomie, zajmuje mało miejsca i dodatkowo posiada elektryczną turbo szczotkę do trzepania dywanów ( efekt zupełnie taki sam jak w wodnym odkurzaczu Rainbow, czyli rewelacja)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam naszego Zelmera. Sprawdził mi się model kupiony w 1995 roku (jako jeden z niewielu ma praktyczne schowki na końcówki) - zginął rozjechany samochodem w garażu (nie zauważyłam go wjeżdżając ;))) Teraz kupiłam kolejnego i też jestem zadowolona (ma wszystkie możliwe regulacje, pojemnik na szczotki, zaczepy do trzymania rury i ustawiania w pionie i poziomie). Chodzi dość cicho a łyka wszystko co napotka. ma też zwrotną ssawkę.
Musze powiedzieć, że na tego rodzaju sprzęty nie warto wyrzucać za dużo pieniędzy - czasy takie że co i rusz coś nowego wymyślają, a człowiek lubi zmiany - i jak tu zmieniać coś, na co się niedawno kupę forsy wydało? a tak wątróbka nie boli ...

na zakupy polecam sklepy internetowe - dla bojących z odbiorem w Trójmieście...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko bezworkowy!!!
mamy samsunga od dwóch lat super się sprawuje, nie traci mocy gdy się zapełni jak workowe myję go 2 razy w roku (mieszkanie 40m) tylko wodą znacznie szybsza i łatwiejsza obsługa no i zasadniczy plus jak coś wciągnie od razu łatwo wyjąć a nie babrać się wysypując syf z worka.
sterowanie pilotem z ręki i szczotka do parkietów to też plus - ja jestem bardo zadowolona (moja babcia też go sobie kupiła - ma dużo dywanów i też jej się super sprawuje)

dokładnie taki: http://www.megamedia.pl/odkurzacz-bezworkowy-samsung-sc8461.php

a jak masz więcej kasy to dyson http://www.ceneo.pl/Odkurzacze;017Dyson_P0-1041.htm

oni są twórcami bezrowkowych
Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam tylko Rainbow. Brak worka wszystkie zanieczyszczenia wylewamy do ubikacji brak workow na 2 litry wody chyba kazdego stac i nie kurzy tak jak zwykly kazdy odkurzacz. Rainbow jest przy okazji filtrem powietrza. Bo po to go wymyslili. Jak chcesz wiecej informacji to pisz m.sobucki@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a zapomniałam odpowiedzieć na pytanie gdzie - obejrzeć w sklepie ( euro, media, Saturn itp) i zamówić w necie
Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej iść po prostu do sklepu z elektroniką i przejrzeć oferty, ewentualnie sprawdzić oferty w sieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A myślałaś o robocie sprzątającym ? W takim budżecie, o którym mówisz można spokojnie kupić świetny sprzęt ;) Ja używam irobota roomba combo i jest rewelacyjny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

do góry