Widok

Gdzie kupię łóżko piętrowe?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ja wiem, że teraz jest era kupowania wszystkiego przez internet, ale wolałbym stacjonarnie, stąd moje pytanie :
Gdzie stacjonarnie kupię solidne łóżko piętrowe dla dzieci? Najlepiej drewniane, ale nie wykluczam innych materiałów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobnie, jak Ty szukałam i nic mi nie pasowało cenowo, gabarytowo, jakościowo...
Dlaczego nie przez internet (???)

http://allegro.pl/lozka-lozko-pietrowe-dominik-2-materace-160x80-i6000408376.html

Jestem zadowolona i Dzieci również :)

Ps
Mam małe Mieszkanko ale nie wyobrażałam sobie łóżka piętrowego (widuję też lodówki) zasłaniającego połowę okna.
W tych czasach wszystko możesz dopasować do swoich potrzeb i możliwości danej chwili.
Możesz też znaleźć wykonawcę i zamówić łóżko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Weekend minął mi na poszukiwaniu łóżka, w moim przypadku piętrowego z antresolą. Przy okazji widziałam też piętrowe. W ikei są całkiem przyjemne. U nas jednak są ścisłe wytyczne jeżeli chodzi o wymiar. Byliśmy też w Black Red White, były piętrowe fajne na pewno. Zostaje jeszcze yisk, ale tam mały wybór.Nie wiem jak w Agacie meble- jest na Szadołkach i jeszcze sklep na grunwaldzkiej 200 coś nr tam mają kompleks meblowy.
W sumie jednak znalazłam idealnie pod wymiar na tej stronie. Zamówiliśmy takie z biurkiem na antresoli. To drewno, można wybrać pomalowane na jakiś kolor. U nas będzie fiolet.

http://profi-meble.bazarek.pl/category/436231/lozka-pietrowe.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja wiosną kupiłam dzieciom piętrowe przez allegro. Można było bez problemu wybrać odpowiedni wymiar i kolor. Z materacami zapłaciłam 700 zł. Łożko dotarło 2 dni po przelaniu kasy. Jesteśmy zadowoleni. Pasuje idealnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Agacie, tym razem nie widziałam żadnych ale może warto zatelefonować czy zmienili ofertę (???)

Szukając i ostatecznie kupując, kierowałam się głównie ceną.
Łóżko jest "zapchajdziurą" tymczasową i cięłam złotówki :)
Dopasowałam kolorem firanę/zasłonę w okno, z kochanej Biedronki, za ~20 pln i Dzieci mają swoją przestrzeń.

Ps
Biorąc pod uwagę wiek dzieci i czas użytkowania, własny gust i potrzeby ... nadal szukałabym oferty przez internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy jeszcze istnieje na Chełmie Bostol meble tam były łóżka piętrowe drewniane ja kiedyś szukałam to odwiedziłam meblowe sklepy w Gdańsku to chyba tylko w Jysk stały ale metalowe, reszta sklepów wówczas miała katalogi i można było zamawiać ,zdecydowałam się w końcu na allegro .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za wszystkie linki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podłączę się ;)

Może któraś z Was kupowała łóżko wielofunkcyjne? Niższe niż antresola, pod łóżkiem szafki i wysuwane biurko? Najlepiej na wymiar :P z tego rodzaju:
http://allegro.pl/wielofunkcyjne-lozko-mobi-21-marmex-mega-promocja-i6463651835.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowalam stacjonarnie drewaniane masywne ale w wejherowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za chwilę będę urządzała Synkowi pokój i to łóżko wielofunkcyjne jest ciekawym rozwiązaniem.
Chętnie przeczytam opinie i sugestie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drewniane nie koniecznie musi być solidniejsze od zrobionego z płyty, podobno z płyty są bardziej stabilne i nie skrzypią, tak słyszałam Tu jest wpis na temat wyboru łóżka piętrowego http://krytykuje.blogerki.pl/2017/06/22/lozko-dla-dwojki-dzieci_faigc.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mamy łóżko piętrowe 3 osobowe z lanomeble. Dodatkowe łóżko wysuwane jest od dołu, dzięki czemu trójka dzieciaków może spokojnie się wyspać. Dobre rozwiązanie przy małym mieszkaniu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpierw biegałem po sklepach stacjonarnych, ale wszędzie były MDF. Mało tego w jednym sklepie wielkimi literami pisze łóżko sosnowe, ale w opisie pod spodem to drewniane są...boczne barierki. Podzwoniłem po stolarzach i część nie robi łóżek piętrowych. Inni mają terminy 8 tygodni więc trochę zwątpiłem. Skapitulowałem i przebiłem się przez ofertę w internecie. Sporo ciekawych ma meblik, ale potem zamiast w sklepach zacząłem szukać producentów. Przez to http://www.tartak-meble.com.pl/pietrowe-gdynia/ wpadłem na łóżko Jan. Trochę szkoda że dolna szuflada nie działa na zasadzie dodatkowego łóżka, ale dla zabawek dwójki dzieci wystarczy. Jan przyjechał po tygodniu na palecie. Trzeba było widzieć moją minę. Każde pudełko z kawałkami w kartonie. Nie doczytałem jak wygląda transport, więc nie zdziwcie się jak dostanie cie niespodziankę. Złożenie godzina z hakiem. Słupek boku łóżka jest grubszy niż połowa stempli do stropów jakich czasem na budowach używam. Barierka na górze bardzo wysoka. Minus/Plus materac 90x200. Mi pasuje bo wystarczy na dłużej, ale w sklepach dużo łóżek jest 180x80 nie wiem z czego wynika ta różnica bo materace są w bardzo podobnej cenie. Mocne, solidnie stoi, nic nie trzeszczy. Może komuś przyda się taka opinia jak znudzi go skakanie po sklepach.
Rozłożenie na dwa osobne to bajer jaki widziałem w Szwecji więc dobrze wiedzieć, że ktoś o tym pomyślał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrzę na wersję powyżej w białym http://www.tartak-meble.com.pl/sklep/lozka-pietrowe/biale-lozko-pietrowe-jan/ ktoś coś może dodać? Ładne. Dla 5 i 6 latek? Ktoś ma doświadczenia jak dzieci radzą sobie z drabinką w łóżku piętrowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

5latek zasuwa jak zwariowany. Zapytaj ich czy mają jakieś zdjęcia na żywo. Sprzedawcy maja tylko takie komputerowe wizualizacje, a producenci zdjęcia na żywo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również posiadam łóżko firmy LanoMeble. Firma jest godna polecenia. Posiadam łóżko dwuosobowe i jestem bardzo zadowolona. Łóżeczko jest bardzo stabilne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślałeś nad podwójnym łóżkiem, czy wolisz żeby spały osobno? Zerknij sobie na wpis o podwójnych łóżkach dla dzieci http://mami.pl/podwojne-lozko-dla-dziecka-gdy-zasypiajac-wola-jeszcze-mame/ to też może być pomysł. Jak duży mają pokój, ciekawa jestem jak urządzacie powierzchnię dla waszych pociech, gdzie szukacie inspiracji? Chyba, że dodatki nie mają aż takiego znaczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten Tartak Meble mają tylko sklep www, kupiłam Jan Plus (piętrowe, szufladę ma wysuwaną na materac). Przyjęliśmy z mężem, że jeżeli coś będzie nie tak to odeślemy mebel. Przyjechała paleta. Opancerzona. Więc strach przed uszkodzeniem minął. 15 minut zrywania folii. Nogi łóżka takie, że można by z nich zrobić jeszcze jedno. Godzina składania łóżka. I 20 minut na szufladę. Plus: wysoka barierka na górze, szuflada na materac bardzo solidna, stabilność. Minus: dają transport w cenie, ale bez wniesienia. Mąż sobie poradził sam, ale jak bym miała to wnieść Ja to nie ma szans (taki minus-mogłam się spodziewać nie doczytałam). I jeszcze jedne minus na dole nie ma barierki - dokupiłam osobno.
Płatne przy odbiorze bez zadatków. Pisze tutaj tylko i wyłącznie bo jestem zadowolona. i pozdrawiam serdecznie sprzedawców w Gdyni gdzie w sklepie meblowym na pytanie o model znanego producenta: czemu się kiwie to drewniane co ma na wystawie usłyszałam, że łóżko ma atest. To ja życzę testów z własnymi dziećmi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne piętrowe są też w sklepie Łóżka Dziecięce Artbo, mają kilkadziesiąt modeli piętrowych w różnych cenach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jak kupuje to łóżko Jan Plus to muszę powiedzieć przy zakupie producentowi, że chce drabinkę po prawej patrząc od przodu czy to się wymienia bo te elementy są już nawiercone i nie trzeba tego podawać na starcie? Jak użytkowanie po roku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat. Gdzie w Trójmieście można kupić stacjonarnie łóżko piętrowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat, ten Tartak Meble co jest wyżej wygląda naprawdę solidnie ale nie ma sklepu stacjonarnego u nas. Czy jak kupie, a mi się nie spodoba to mogę zrobić zwrot?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam od nich łóżko dla synów(6 i 9 lat) i drewniane Tonja u nas w sypialni. Nie będziesz chciał oddawać;) wszyscy znajomi jak widzą piętrowego Jana to mówią, że to jest mocne łóżko. jedne materac z Janpola kupiłam u nich od razu, a drugi w Agacie w Morskim Parku Handlowym.
Ta barierka na górze jest raz wyższa niż to co oglądałam w sklepach u nas więc to naprawdę dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepsze łóżka tylko w Black Red White
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwielbiam takie posty: najlepsze łóżka firmy XYZ. Jak ja szukałem mając do wydania 1400-1600zł i zadawałem pytania na mailu+formularzach kontaktowych. To z "dużych" producentów najszybsze tempo odpowiedzi miała IKEA(1h) i Tartak Meble(3h). Reszta 48 h albo wcale. więc reklama reklamą, a życie życiem.Szukałem łóżka piętrowego, a kupiłem łóżko z rozkładanym stolikiem w tartaku. Co prawda wolałbym zobaczyć u nas na miejscu, a nie pchać przez całą Polskę, ale dobra mamy XXI wiek i płatność przy odbiorze. Mają taki sprytny patent z rozkładanym stolikiem: na górze spanie 90x200, a na dole biurko z siedzeniami z 2 stron (łóżko Elen). I to biurko da się opuścić w dół i zrobić dodatkowe łóżko. Zamiast kupować 2 biurka i łóżko piętrowe mam 2w1. Sosnowe, nic się nie kołysze.
W sypialni mam BRW tapicerkę i nic się nie dzieje, ale jakoś nie mogłem się przekonać żeby wrzucać dla dzieci łóżko nie z pełnego drewna. Wolny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety często stacjonarnie nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich produktów. Wybór w internecie jest ogromny, a ja polecałabym zobaczyć takie łóżko piętrowe, jest wygodne, a dzieci uwielbiają jego kształt.

https://meebee.pl/product/pietrowe-lozko-domek-milja-80x160/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajne piętrowe łóżko dla dzieci kupiłam https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe Bardzo duży wybór w wielu łóżkach młodzieżowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam z Tartak Meble łóżko Jan. Po tych wpisach poniżej. Z dostawą do Holandii (płatne extra). I... tutaj nie ma takich łóżek bo Holandia praktycznie nie ma lasów(więc w łóżkach prawdziwego drewna to chyba tylko dla koloru),a ja dostałam łóżko z którego chyba patrząc po grubości słupków można zrobić dwie sztuki. Nogi znacznie grubsze niż w naszym łóżku małżeńskim. Dorosły może usiąść na dole i się wyprostować. Barierka na górze super wysoka. Jak jakaś mama dwójki bardzo energicznych dzieci szuka czegoś co ktoś przemyślał a nie tylko sprzedał to polecam z czystym sumieniem.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NAjlepiej w sprawdzonym sklepie z dobrej jakości produktami . JA kupowałam w https://lozeczkadladziecka.pl/kategoria-produktu/lozka-pietrowe-160x80/ rok temu i muszę przyznać że dobrze trafiłam. Nie zapeszam ale jakościowo bomba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko nie tu, to nie obiektywna opinia, nie porada, tylko reklama. Kilkanaście starych wątków odgrzanych na raz tylko po to by reklamy wciskać.. autorko ukrywasz sie pod różnymi nickami, przecież to oszustwo...to nie miejsce na reklamy... WSTYD i żenada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponieważ w postach kilkukrotnie padła nasza nazwa oraz jeden z naszych klientów zwrócił nam uwagę, że właśnie z tego miejsca namierzył naszą firmę to dorzucamy video na Youtube z modelem o jakim wspominają użytkownicy czyli łózko piętrowe Jan:
Film tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=jY25gjkPHQ8&t=63s
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Adwokat- rozwód- podział majatku (59 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

do góry