Widok
Widzę, że się zastanawiasz wciąż :)))
Aga, bierz w ciemno z neta, naprawdę będziesz zadowolona. Jak dla mnie to mercedes wśród nocników :) Solidny, wysoki z przodu, nie załamuje się pod ciężarem dziecka, no i ponoć wykonany bez dodatku szkodliwych substancji.
a w Trójmieście od dawna ich nie widziałam :(
Aga, bierz w ciemno z neta, naprawdę będziesz zadowolona. Jak dla mnie to mercedes wśród nocników :) Solidny, wysoki z przodu, nie załamuje się pod ciężarem dziecka, no i ponoć wykonany bez dodatku szkodliwych substancji.
a w Trójmieście od dawna ich nie widziałam :(


