Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wątek przypięty Proszę nie podczepiać wątków sprzedam/kupię pod dzielnice/okolice trójmiasta. wątek zamknięty Robi to niepotrzebne zamieszanie na forach dzielnicowych, z którymi wątki...
admin137
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

wątek przypięty ZAKAZ SPRZEDAŻY KOSMETYKÓW I RĘKODZIEŁA NA FORUM - nowe kategorie w serwisie ogłoszeń wątek zamknięty W związku z tym, że w serwisie ogłoszeń stworzyliśmy kategorię...
admin137
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

wątek przypięty ZASADY KORZYSTANIA Z KATEGORII KUPIĘ/SPRZEDAM oraz ZMIANA W REGULAMINIE dot. WIELKOŚCI STOPKI wątek zamknięty 1) W kategorii forum "Rodzina i dziecko" powstały podkategorie...
Admin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2011

KUPIĘ: Poszukuję książeczkę dla dziecka: W przedszkolu. Obrazki dla maluchów KUPIĘ: Poszukuję książeczkę dla dziecka: W przedszkolu. Obrazki dla maluchów....
~Mila
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 marca 2019

pasy do krzesełka do karmienia IKEA ANTILOP Witam, Czy któraś Mama ma może, żeby oddać lub sprzedać takie pasy bo nie są...
~Justyna
5

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 24 października 2016

Prywatny poród Witam, wszystkie mamy, które rodziły prywatnie. Obojętnie czy w Swissmedzie,...
~Ewelina
275

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 5 listopada 2017

poduszkę head care rozmiar L i M Kupię poduszkę head care na zniekształcenie główki rozmiar M i L. Pilne!
marta_wronik
23

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 września 2013

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych...
~Kiki
23

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 września 2014

Plastry do kinesiotapingu Witam czy któraś mama używała plastry na obniżone napięcie u dziecka synek ma...
~zalamka
3

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 grudnia 2015

AgusiaGda
21

dodano: 4 października 2011

Na co zwrócić uwagę przy zakupie nawilżacza powietrza? Witajcie. Chcialam kupić nawilżacz, ale nie wiem, na co zwrócic uwagę przy...
~aanka122
39

dodano: 4 października 2009

kupie leżaczek od 9 kg Jak w temacie kupie leżaczek od 9 kg
MartaMaria
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2018

gdzie kupię fajne dywany dla dziecka? oprócz Ikea - nic nie mają i Leroy- juz widziałam nie są złe ale gdzie...
~aga
26

dodano: 1 października 2009

kurtka ciązowa Witam ma ktoś kurtke ciążowa na sprzedaż z Gdańska rozmiar duże M za nie...
amela22
-

dodano: 30 listopada 2018

pozytywka z baletnicą Hej! Szukam ładnej pozytywki (najlepiej z baletnicą). Może ma ktoś na...
~basiula
3

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 grudnia 2014

Meble do pokoju dziecięcego szukam łóżka i biurka Jestem załamana swoimi poszukiwaniami.....Czy w Gdańsku mozna gdzieś kupić...
~Mamamiaaaa
5

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 września 2016

Gdzie wyczyścić dziecięcy dywan w Gdyni polecacie pralnie albo Może kogoś polecacie z Gdyni albo pralnie szukam namiary z gdyni
~Goralka
5

dodano: 28 maja 2016

kupię spódniczki dla 8 letniej dziewczynki (rozmiar 140,146) Witam! Jak w temacie. Nie jakieś odjazdowe tylko normalne, nadające się do...
~basiula
1

dodano: 12 września 2018

IKEA TROFAST, pilnie poszukuję szafkę lub drzwiczki Pilnie poszujuje albo samych drzwiczek albo szafki z drzwiczkami (bez...
~ka.
2

dodano: 12 lipca 2012

czy ktoś chciałby odsprzedać jedną puszkę Elecare? hej ponieważ jestem zrezygnowana, zdegustowana lekarzami i niestety skazana...
okruszek_
11

dodano: 4 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry