Widok

Gdzie kupię spódnicę tiulową?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, wy zawsze wszystko wiecie :)

Gdzie mogę kupić w jakiejś przystępnej cenie spódnicę tiulową?
Chodzi mi o sklep stacjonarny, najlepiej w Gdańsku. Potrzebna "na wczoraj" więc internet odpada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pojęcia nie mam jaka cena, ale tiulową (jasno niebieską ) kieckę (spódniczkę) widziałam w punkcie krawieckim na Karwinach w Gdyni. przypuszczam, że w 5 minut uszyją w jakim kolorze i rozmiarze zechcesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli dla dziecka na jakas niezobowiazujaca imprezke to najlepiej idz do pasmanterii. W internecie widzialam jak zrobic taka samodzielnie. Potrzebna guma i tasiemki tiulowe, albo kawalek tiulu pociety na paski, zawijasz wkolo gumki i masz :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz na stronie http://www.li-zell.pl Nie jest to zakup stacjonarny ale szyją modele na każdą sylwetkę. Tanio, szybko i ładnie. https://li-zell.pl/kategoria-produktu/spodnice-tiulowe-puchate/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Allie wszystko znajdziesz tylko trzeba czekać dłużej na przesyłkę, jeśli zależy ci na czasie to może allegro po prostu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla dziecka pepco i h&m dla dorosłego to widziałam chyba w mohito. Przeleć się po większych galeriach bałtyckiej czy riwierze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sinsay
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mohito :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio kupiłam śliczną sukienkę tiulową w Mosquito. Warto tam sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przepadam za tiulowymi, wolę ołówkowe i ostatnią taką kupiłam w Pako Lorente. Zawsze myślałam że to sklep typowo dla mężczyzn, ale się myliłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na Domodi na pewno są spódnice tiulowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

do góry