Widok

Gdzie kupię żywca wieprzowego

Kupię Żukowo Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś z Was kupował może w okolicach Trójmiasta świnkę? Chciałabym kupić w najbliższym czasie tylko nie bardzo wiem gdzie. Ile to będzie kosztować? Proszę o kontakt 698 008 997
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
we wrzeszczu na przeciwko dworca pod filarami jest mięsny, tam możesz zamówic, ceny całkiem przystępne a mięso świeże,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam kupić całą świnkę ok. 100kg.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w pępowie za gdańskiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
joanna: współczuję obrabiania, ale zazdroszczę tych pyszności co się będziecie objadać później ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie najlepszy byl zawsze gulasz z takich resztek co zostaja przy obrabianiu, mama zawsze od razu wstawiala i na wieczor byl :) z mnostwem majeranku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupowalismy jakies 2 tygodnie temu pol swinki, ale takie tylko 30 kg i wyszlo ok. 260 zl

wiem ze wlasnie gdzies niedaleko gdanska rodzinka po to byla - gdzies chyba kolo kartuz. Pojechali rano, mogli sobie wybrac co chca i jaka chca :)

moge zapytac gdzie to bylo i ewentualnie wziac numer tel. jak jeszcze kumpel bedzie mial
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my ostatnio placilismy za pół świniaka niecale 200 zl

badania i rozbiorka na wieksze kawalki w cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleksandra27 możesz dać namiary? i koleżankę imienniczkę piszącą powyżej też poproszę. dziękuję za odpowiedzi. Najlepiej by było jakbym całą dostała za ok. 400 zł. Z tego co piszecie jest chyba taka możliwość.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mój tata kupuje na rynku przy stadionie żużlowym w drugim rzędzie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry