Widok

Gdzie leczyc jaskre??

Poszukuje specjalisty do kontrolowania i leczenia jaskry. Poleci ktoś sprawdzonego lub ewentualnie jakąś poradnie jaskrową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Wałowej w Gdańsku. Na III p przy Sanepidzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Kościelna, przychodnia Visus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie gdzie znajduje sie specjalistyczny sprzęt do diagnostyki jaskrowej w Trojmiescie? moja mama traci wzrok i chce jej zapewnic najlepszy sprzęt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na badania kieruje okulista, polecam dr Stawowego ( Niedźwiednik, ale niestety teraz już chyba tylko prywatnie) wiele badań wykonuje w gabinecie, na inne kieruje ( np HRT w Akademii)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam u P.Doktor Drozd na Dąbrowie w przychodni i jestem b.zadowolona.p doktor b.miła,dokładna,bada bez pośpiechu z racji ciąży i jaskry sama wcisnęła mnie na dodatkowe badania aby upewnić się w jakim stanie są moje oczy i czy mogę na czas ciąży zaprzestać używać leki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ponawiam proźbę o leczenie jaskry - słyszałam że najlepsi specjaliście są w Laguna i Visum doktor Szulc czy to prawda? mam jaskre zamknientego kąta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam jaskrę tego typu, leczę się u dr Stawowego w Lagunie na Chełmie przy Chałubińskiego i polecam ci z czystym sumieniem. Zamiast zapisania kropli dr skierował mnie na zabieg laserowy ( teraz już wykonuje sam). Efekt jest taki, że kropli nie biorę, tylko raz do roku chodzę do kontroli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lena zdecydowanie Sopot, dr Robert Szulc, klinika nazywa Clinica Dr Szulc. Mają tam najlepszy sprzet na jaskrę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaskra to taki cichy zabójca wzroku ;( Podobnie jak zaćma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na jaskrę to są leki, a nie sprzęt. Ten sluży do badań. Chyba, że chodzi ci o laser, ale tu z kolei jest potrzebny specjalista, który to obsłuży. Nawet reklamować trzeba umieć z głową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam spektrum ośrodek Okulistyki Klinicznej. Ośrodek jest nowoczesny i dysponuje nowoczesną aparaturą diagnostyczno-zabiegową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

do góry