Widok

Gdzie mieszkanie dwupoziomowe?

Jaśminowy Stok Karczemki Temat dostępny też na forum:
Gdzie znajdę tanie mieszkania Wejherowo, Reda lub Rumia? Jak dotąd mam tylko to: www. sierrapark. pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tanie mieszkania w Wejherowie to raczej Sierra Park tylko, a w Redzie i Rumi to nie wiem sprawdz na stronie dewelopera czy cos
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kiedyś bardzo fajne mieszkania dwupoziomowe w przystępnej cenie miał deweloper bodajże MatBud z Rumi, sprawdź na ich stronie lub w biurze sprzedaży co teraz mają w ofercie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tanie mieszkania w Wejherowie to Sierra Park, a w Rumii jak wyżej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz sobie zobaczyć również Jaśminowy Stok - tutaj masz informacje o tej inwestycji http://budros.pl/investment/jasminowy-stok/ - odbiór ma być w grudniu 2016. Na pewno dużym plusem jest świetna lokalizacja - z jednej strony z dala od miastowego zgiełku, a z drugiej jednak blisko do Starego Miasta i Sopotu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
deweloper hossa np. osiedle patio róża, piękne mieszkania dwupoziomowe ale nie są tanie i szybko się sprzedają zanim jeszcze powstaną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
" Reklama, reklama, reklama, pranie mózgu już od rana "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może warto spróbować też poszukać mieszkania w trójmieście ? Sprawdź ofertę http://www.russjan.com/. Duży wybór mieszkań i domów, na praktycznie każdej dzielnicy trójmiasta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni mam sprawdzoną firmę Semeko. Prowadzą swój portal na semeko.pl. Budują ciekawie, nowocześnie, poza tym że mieszkania są wygodne i funkcjonalne to same budynki dobrze pomyślane, wygodne, bezpieczne, z dobrze wyposażoną infrastrukturą w pobliżu. Nam się w każdym razie bardzo podoba w Redzie w ich inwestycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

Jakie okna polecacie? (142 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry