Widok
Oczywiście, w dzisiejszych czasach bardzo przydatna jest możliwość złożenia zamówienia online na ulubioną pizze. Wielu ludzi próbuje swoich sił by stworzyć idealną pizze w domowych warunkach jednak nie jest to możliwe. Wszystko za sprawą braku wiedzy co do przygotowania samego ciasta oraz nieodpowiedniego pieca. Cały proces pieczenia musi odbywać się w prawie 2x wyższej temperaturze niż ta jaką osiągniemy w typowych kuchenkach. Co do samych pizzerni to bardzo dobrymi opiniami cieszy się pizza gdynia - https://ideolo-pizza.pl/ oferowana w kilku lokalizacjach. Dbałość o wysokiej jakości składniki, przy zachowaniu przystępnej ceny jest cenione przez klientów.
Na http://pizzaportal.pl wpisujesz swój adres i pokazuje Ci najbliższe restauracje z opcją dowozu, w dodatku można tam wystawiać oceny i dzięki temu wybierać najlepsze pizzerie
Jeśli chodzi o Gdańsk to ja poleciłabym Ci http://www.entuzjascipizzy.pl/ Bardzo dobra pizza, kruche ciasto, dużo możliwości wyboru dodatków no i ceny jak na Trójmiasto są naprawdę w porządku. My z rodziną korzystamy z Entuzjastów Pizzy bardzo często i sobie chwalę.
jeśli chodzi o Przymorze - zamawiamy tylko z Dragon Pizza :] (zwykle tą największą, to jeszcze Mąż zabiera następnego dnia do pracy ;))
no i koniecznie z sosem czosnkowym :] nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń do pizzy :] raz próbowaliśmy dania obiadowe - też smaczne :]
jedynie raz sos mi nie smakował - jakiś taki czerwony i bardzo wodnisty (nie wiem jaki, dostałam "z automatu", bo zapomniałam dopisać, że chcę czosnkowy)
zamawiamy przez pizzaportal.pl :]
no i koniecznie z sosem czosnkowym :] nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń do pizzy :] raz próbowaliśmy dania obiadowe - też smaczne :]
jedynie raz sos mi nie smakował - jakiś taki czerwony i bardzo wodnisty (nie wiem jaki, dostałam "z automatu", bo zapomniałam dopisać, że chcę czosnkowy)
zamawiamy przez pizzaportal.pl :]
a ja zraziłam się do Skrzypka - gdy w kebabie zamiast mięsa miałam ścinki niewiadomego pochodzenia, grube skóry - twarde jak zelówki, chrząstki itp...
pizzę też kiedyś mieli lepszą :P
natomiast moja kumpela z mężem byli w Skrzypku na Morenie - i dostali śmierdzące mięso (w zestawie obiadowym) - do tego stopnia, że chcieli wezwać sanepid :P
i dzięki temu odkryłam ich sąsiada - grill house :)
pizzę też kiedyś mieli lepszą :P
natomiast moja kumpela z mężem byli w Skrzypku na Morenie - i dostali śmierdzące mięso (w zestawie obiadowym) - do tego stopnia, że chcieli wezwać sanepid :P
i dzięki temu odkryłam ich sąsiada - grill house :)