Widok

Gdzie na paznokcie - Gdańsk Morena?

Morena Temat dostępny też na forum:
szukam salonu kosmetycznego / kosmetyczki w Gdańsku Morenie, która robi ładne paznokcie żelowe, akrylowe lub hybrydowe.
kogo polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co, ja własnie sie umówiłam do dziewczyny z Ujeściska. Mam teraz stara hybryde i dość długie swoje pazury. Idę w poniedziałek- zapłacę 35zł ze wszelkimi zdobieniami i usunięciem starej hybrydy. Znalazłam ją na OLX- tu masz nr w razie co ( 881787 175), a jesli chcesz to w poniedziałek zdam Ci relacje i wtedy zdecydujesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Love n' nails na Morenowym Wzgórzu :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sweet eyes
Morena ul. Bulońska 12 A
Wciąż w promocyjnej cenie ze wzg. na niedawne otwarcie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
tylko i wyłącznie Love'n'nails! meeeega :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Przedluzam paznokcie metoda zelowa orazy wykonuje manicure hybrydowy z dojazdem do klientki.

Zapraszam do kontaktu:
506-459-661
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozejrzyj się po galeriach handlowych w Gdańsku, bo teraz rozstawiają sie tam stoiska BeautyBoxNails - wychodzi naprawdę ekstra i do tego przystępnie cenowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę do Hillock Beauty Studio. Teraz przeniosła się do Wrzeszcza koło Manhattanu, więc lokalizacja dla Moreny jak najbradziej ok.
Hybrydę miałam prawie 4 tyg. i nic się nie działo - gdyby pazurki nie rosły byłoby nadal super :) Rzęski też super robi, polecam! https://www.facebook.com/hillockstudio/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do kogo na paznokcie z ładnymi zdobieniami na Morenie w przystępnych cenach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

Co na szorstkie dłonie? (68 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

do góry