Widok

Gdzie na usuwanie naczynek/rumienia? Ktoś miał?

Gdzieś od późnego dzieciństwa mam problem z rumieniem na twarzy, a dokładnie na policzkach. Mróz, upał, wysiłek fizyczny bądź stres i zaraz jestem cały czerwony. Przeszkadza mi to i krępuje, chciałbym się tego problemu pozbyć lub chociaż mocno go ograniczyć. Czy ktoś z Was robił tego typu zabieg na twarzy i może polecić miejsce? Nawet nie wiem gdzie miałbym się udać na konsultacje. Z tego co czytałem stosuje się naświetlanie światłem IPL/VPL lub laser YAG. Czy efekty zabiegu długo się utrzymują?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jednak ktoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgłoś sìę do jakiejś dobrej kosmetyczki lub kliniki ktorzy na pewno coś poradza. Ale kto co i gdzie, nie doradzę nie jestem tutejsza ; ) 3m się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Laserem w Baltica Beauty we Wrzeszczu .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie nie nie, tylko chirurg naczyniowy lub plastyki.
To musi być specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja usuwałam w salonie kosmetycznym co się tym zajmuje:) musisz po prostu wpisać w Google usuwanie naczynek laserowo i wyskoczą Ci takie salony. Ps. Bardzo ale to bardzo boli jakby Ci twarz wypalali ale efekt jest super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

do góry