Widok

Gdzie na wakacje za granice?

Chcemy gdzies jechac, ale nie mamy zielonego pojecia gdzie. Planujemy wycieczke w pazdzierniku. Oczywiscie z dziecmi. W Hiszpanii juz bylismy, takze juz nie tam. Myslelismy moze o Malcie, Chorwacji...
Prosze poleccie jakies fajne miejsca. Linki mile widziane :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli październik i jeśli z dziećmi to tylko hotel Aqua Blu w Sharm w Egipcie:-)
http://www.tui.pl/wakacje-samolotem/blisko-i-cieplo/egipt/sharm-el-sheikh/hotele;show,2635,hotel-aqua-blu-sharm-ssh13011?hotel=8261&m=h#/&hi_tab=hi-hotel-desc&only_tabs=1

Byliśmy w wielu hotelach z dzieciakami ale ten jest cudowny i na pewno tu wrócimy:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziekuje za odp. Atrakcje super :).
Moze ktos jeszcze sie podzieli? :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja dalej czekam na jakies super, sprawdzone miejsca :(. Jedziemy pod koniec pazdziernika. Moze ktoras byla gdzies, w jakims ciekawym miejscu? :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli jedziecie z dziećmi, to polecam Wam Turcję. Po pierwsze Turcy uwielbiają dzieciaki, po drugie mnóstwo hoteli ma w ofercie atrakcje dla dzieci, animacje, klubiki, zjeżdżalnie i inne bajery. Moja znajoma była teraz z alfa starem w Bodrum, podobno było super i dzieciaki miały szczelnie wypełniony czas. Może zajrzyj do biura podróży i podpytaj agentkę? W końcu to zawodowcy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sissi dziekuje za namiary. Niestety nie mozemy jechac do Turcji, bo skonczyl nam sie termin waznosci paszportow, a nie mozemy wyrobic, bo mieszkamy w Anglii. Takze musimy jechac gdzies, gdzie mozna z dowodami.
Dalej prosze o jakies "cieple" propozycje :).
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Dziennik z podróży blondynki:
Dzień 1. Poznałam kapitana
Dzień 2. Jestem miła dla kapitana
Dzień 3. Kapitan jest dla mnie miły
Dzień 4. Kapitan zaprasza mnie na kolacje
Dzień 5. Kapitan powiedział, że jeśli się mu nie oddam, to wysadzi cały statek
Dzień 6. Uratowałam 600 osób . Dowcipy i wakacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może Wyspy Kanaryjskie, tam przez cały rok jest ciepło :-) ja byłam w zeszłym roku z alfa starem na Teneryfie, to chyba była druga połowa października, w sumie już końcówka. Wzięłam ciepłe ubrania, które potem musiałam schować do walizki, bo było bardzo ciepło :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w tym roku chyba wybiorę się do Iranu. Ciekawi mnie ich kultura. Myslę o zabraniu się z https://www.alienatours.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może Hawaje? Brzmi trochę jak szaleństwo, ale my właśnie wróciliśmy i to był jak dotąd nasz najlepszy wyjazd. Lecieliśmy z biurem Konsorcjum.pl. Nocleg mieliśmy w spokojniejszej części plaży Waikiki, co dało nam możliwość totalnego resetu i odpoczynku, ale jeśli mieliśmy ochotę to szliśmy w część plaży bardziej tętniącą życiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy polecicie wybrać się w okolice Alicante?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem tak, a też dużo podróżuję. Byłam w styczniu na kilka dni i bardzo mi się podobało. Stosunkowo blisko są też inne urokliwe miasteczka do których można łatwo się dostać kolejką. Jak będziesz, to koniecznie spróbuj białej sangrii w restauracji La Crispeta. Jest boska.

Mogę Ci również polecić wygodny apartament na miejscu:
https://solviva.pl/obiekty/apartament-torrevieja/

O wiele tańsze jest samodzielne zorganizowanie sobie lotów oraz zarezerwowanie na miejscu hotelu :) Czy mieszkania na wyłączność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hawaje brzmią niesamowicie! To z pewnością miejsce marzeń z pięknymi plażami, egzotyczną przyrodą i niezapomnianymi widokami. Cieszę się, że mieliście tak udane wakacje i udało się wam odnaleźć równowagę między relaksem a zwiedzaniem. To naprawdę ważne, aby z pełni korzystać z uroków takiego miejsca. Dzięki za podzielenie się swoim pozytywnym doświadczeniem, z pewnością zainspirujesz innych do odwiedzenia Hawajów!
Więcej o mnie na MSSG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bagaż zależy od oferty. Dopytajcie w biurze. Wcale nie jest oczywiste, że jest w cenie. Przy tanich liniach często trzeba osobno dopłacić, nawet jak kupujecie całą wycieczkę. Przeczytaj na stronie przewoźnika co i w którym bagażu powinno być przewożone. Na przykład co do płynów są duże ograniczenia w bagażu podręcznym.
Daję też namiar na stronę z porównaniem parkingów przy lotniskach: https://parkingi.pl/pl/parking_przy_lotnisku_warszawa_modlin.html Dzięki temu możecie znaleźć najlepszą ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...

Szukam sprawdzonego noclegu w okolicach Muszyny/Krynicy/Piwnicznej (14 odpowiedzi)

Witam, Jak w tytule. Szukam kwatery lub domku w tych okolicach. Najlepiej całorocznego, bo jak...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry