Widok

Gdzie najlepiej mieszkać w trójmieście?

Planujemy przeprowadzić się do trójmiasta. Czytałem dyskusję na ten temat zainicjowaną przez takie samo pytanie dwa lata temu. Dysponując budżetem wystarczającym na zakup czteropokojowego lokum, biorąc pod uwagę jakość szkół podstawowych i średnich, gdzie najlepiej zamieszkać w trójmieście?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słoje nie są tu mile widziane. Pa, pa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 15

Bardzo dziękuję, za merytoryczną wypowiedź. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ujeścisko jest ok. Mieszkamy tu juz 10 lat i coraz lepiej się mieszka. Komunikacja tramwajowa, sklepy blisko, centra handlowe blisko przy obwodnicy. Małe lokale typu kafejka,piekarnia,lodziarnia,mięsny sklep też są. Jesli chodzi o dzieci szkoły są 2-3 w pobliżu, przedszkola podobnie. Ja Ujescisko jako miejsce do mieszkania polecam.
P.S. jestem "słoikiem":))))
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wbrew pozorom, to była szczera odpowiedź. Oni faktycznie nie trawią przyjezdnych...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wal się palancie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Przeprowadziłam się na Ujeścisko ( przy Łódzkiej) z Oliwy ponad 20 lat. Na początku było mi bardzo trudno się przyzwyczaić i żartowaliśmy, że tu sołtys na noc asfalt zwija. Teraz jest super - tramwaj, autobusy, mnóstwo zieleni i śpiew ptaków. Nie mam zamiaru zmieniać dzielnicy. Jedyny minus, to brak blisko dobrej szkoły, ale dla mnie to już nie ma znaczenia ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też mieszkam na Ujeścisku i bardzo sobie chwalę. Blisko trwamwaj, dużo zieleni, osiedlowe sklepiki, sąsiedzi, którzy nie zmieniają się co chwilę. Polecam. Korki są, owszem, ale ja w nich akurat nie stoję:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Ujeścisko

City House to deweloper którego należy unikać!!! (5 odpowiedzi)

Deweloper nie przestrzega terminów odbioru kilkumiesięczne opóźnienia odbiorów zupełne olewanie...

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Willa Migdałowa (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w niewielkiej odległości od ulicy Kartuskiej, którą szybko dojechać można...

do góry