Widok

Gdzie najlepiej urodzić?

Strzyża Temat dostępny też na forum:
Czy możecie mi doradzić gdzie najlepiej rodzić w Trójmieście? Czy dobrze byłoby znaleźć lekarza wcześniej i umówić się na przyjmowanie porodu? Będę mieć CC więc teoretycznie jest szansa na określenie terminu porodu.
Gorąco pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a twój lekarz prowadzący nie pracuje w którymś szpitalu? tylko w ten sposób jest szansa na jakieś umawianie z tego co wiem.
co do szpitala to nie ma w trójmieście idealnego. na klinicznej są bardzo słabe warunki, ale za to dobrzy specjaliści. w wojewódzkim moja bratowa rodziła i była zadowolona - dodatkowe badania maleństwa np, ale za to dla niektórych jest minusem, że tatuś nie może wejść do Twojego pokoju, widzenia tylko zza szybki. Zaspa podobno dobra, ale z miejscami gorzej i np moja znajoma pojechała, ale odesłali ją do innego szpitala...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wojewódzki jest ok. A to, że nie kręcą się pielgrzymki odwiedzających po salach jak najbardziej na plus.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Zaspie bez problemu umówisz sie na CC. Wczesniej się umawiasz i przychodzisz danego dnia na CC.
Na Zaspie rodziłam 2 razy. Polecam. Byłam zadowolona. Trzecie też planowałam tam rodzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no właśnie.. kliniczna ma jeszcze taki minus, że studenci się tam uczą, co może krępować..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na Zaspie też są studenci w tygodniu, w weekendy jakoś nie widziałam.
Przy moim drugim porodzie były 2 studentki poza położną, a gdy lekarka przyszła mnie zszywać to była ze studentem.
I jakoś przeżyłam. Młodzi też muszą się jakoś nauczyć i zdobyć doświadczenie.
I powiem wam, że są bardzo mili i pomocni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej w Szwajcari
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy któraś z Was rodziła może Gdyni Redłowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam cc w zeszłym roku w Redłowie. Na termin umówiłam się wcześniej, więc nie było stresu, że nie dojadę albo odeślą mnie do innego szpitala. Sale głównie 2-3 osobowe z łazienkami, więc warunki super. Położne również bardzo miłe i pomocne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wiedziałaś jaki lekarz będzie przy zabiegu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W szpitalu !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

do góry