Widok

Gdzie się poznaliście?

Jakiś czas temu zakończyłam swój wieloletni związek. Powoli chciałabym zacząć otwierać się na nową relację. Zastanawiam się, gdzie i jak można w dzisiejszych czasach poznać wartościowego mężczyznę? Czy wszystko sprowadziło się do internetu i powinnam założyć konto na portalu randkowym? ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie sam zadaje sobie to samo pytanie tylko że w drugą stronę . Może oboje znajdziemy odpowiedz ?! piotr@ifyourock.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukam osoby z ktora jutro moge isc na kawe w Sopocie buziaczkamonika@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

90% internet, w 10% w kręgach znajomych. Kluby i wszelkie imprezownie to miejsce, gdzie ludzie myślą jedynie aby się wyszaleć lub szukają po prostu seksu. Zaczepianie siedzących samotnie w kawiarniach, czy samotnych spacerowiczów też nie jest dobrą opcją. Ludzie czasami też potrzebują pobyć samemu ze swoimi myślami, a często się też zdarza że zwykły kryzys w związku kończy się czymś gorszym bo przypałęta się jakaś trzecia osoba. Mi niestety też zakończył się związek i jak się ogarnę to założę konto na jakimś portalu randkowym.
Tam są osoby, które mają czyste intencje - szukają związku, miłości. Znam zresztą sporo osób, które w ten sposób znaleźli tą swoją drugą połówkę i są ze sobą bardzo szczęśliwi, założyli rodzinę. Powodzenia w szukaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie zgadzam się z Twoją opinią. Portale randkowe to pomyłka. Pełno tam zdesperowanych osób obu płci. Kłamią, wstawiają nieprawdziwe zdjęcia, faceci, głównie w związkach chociaż piszą że są wolni, co wychodzi na jaw później. Na takich portalach chodzi o wyrwanie kobiety na raz i tyle. Każda strona informuje że oni są inni, nastawieni na długotrwałe relacje a to jest kłamstwo. Warto poczytać opinie o tych zacnych portalikach. Zdecydowanie nie polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masz prawo się nie zgodzić i mieć swoją opinię. Może Twoje doświadczenia są bardzo negatywne do tego typu portali. Sam kiedyś uważałem, że tinder to miejsce gdzie nie warto zaglądać do dnia, w którym dowiedziałem się że znajomy właśnie tam znalazł swoją żonę. W zeszłym roku urodził im się syn, więc z jego perspektywy taki portal był trafnym wyborem ;) Czy na tego typu portalach są osoby zdesperowane? Na pewno. Człowiek jest stworzeniem stadnym i dłuższa samotność źle na niego wpływa. Można więc powiedzieć, że są tam osoby zdesperowane - w mniejszym lub większym stopniu. Wszystko zależy od tego jak silną osobowość dany ludek posiada. Poza tym, życie nie jest takie proste i bajkowe, więc trzeba się liczyć z tym, że tą drugą połówką może nie być pierwsza osoba do której się napisze. Każdy ma prawo do swojego zdania i ja swoje dalej podtrzymuje - myślę, że portale randkowe to dobre rozwiązanie i w żaden sposób nie jest to ujma, że się właśnie tam kogoś poznało - zwłaszcza jeśli to może być wartościowa osoba.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

zaczęło ci brakować seksu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

związek to w dzisiejszych czasach tylko interes .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A relacja czy związek to tylko seks?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj ludzie, ludzie, jak ja Was Kocham :] Bóg zapłać, za zrobienie mi dnia.
Całą drogę, ze wsi i na abarot, śmiałam się w głos, za kierownicą, aż Dziecko, na tylnym siedzeniu, też zaczęło śmiać się i pytać "no co mamo?" "Nic, nic Synku. Życie".
Daj Wam Boże, zdrowia, szczęścia i rozumu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tinder czy inne Badoo to tylko narzędzie, z równym prawdopodobieństwem można trafić też na kogoś kto szuka związku na poważnie, jak i na desperata, i**otę czy podrywacza. Działa w obie strony.
Zdarzało mi się poznać tam kogoś sensownego jak i kompletne porażki. Ale z czasem uczysz się odróżniać na pierwszy rzut oka (zdjęcia + opis).
Ja np. nie mam za dużo innych możliwości szukania kogoś (praca z domu, w dodatku IT, więc kobiet za wielu nie uświadczysz ;-) ), hobby które mam (np. motocykle) też nie przyciągają fajnych lasek. Pozostaje Tinder :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdzie? Wszędzie:-) Ja znałazłem żonę na Giewoncie. Zgubiłem zaś na podkoszalińskiej wsi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czerwone skarpetki. To znak rozpoznawczy " szukam partnera". Do tego warto jeszcze założyć apaszkę oraz zadbać o wystajaca z kieszeni chusteczkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rozumiem Cie bo tez jestem w takiej sytuacji i mam podobne rozkminki, z tym, ze u mnie sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Jak cos to moj mail: aleksandra10374@gmail.com
Jesli bedziesz chciala pogadac wiecej na ten temat i sie wy - gadac to odezwij sie smialo, na pewno zrobi Ci sie lzej no i razniej ze swiadomoscia, ze nie jestes sama i jedyna w tym temacie.

Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja poznałem moją żonę na dyskotece
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

do góry