Widok

Gdzie w Baninie mogę serwisować auto?

Banino Temat dostępny też na forum:
Witam jak w temacie gdzie mogę spokojnie serwisowac auto jestem nowym mieszkańcem jest ktoś godny jakiś serwis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Raczej nie ma takiego, ceny zawyzone z racji braku konkurencjii
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
my oddajemy na Jesionowa, boczna od Poziomki u Pana Grześka. Wiele osób z Banina tam serwisuje auta.Mały warsztat i w miare tanio i solidnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mogę polecić bo sam korzystam. Tutaj namiary http://www.autoteam.pl/firmy/auto-grzes,Y93D9.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja polecam Banimot na kolejowej/spacerowej
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9
Tom-serwis na klonowej
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 20
Ja polecam warsztat przy przychodni lekarskiej auto serv wysoki poziom.
Nie mylić z Januszem bo to porażka .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ogólnie to auto serv spoko mają niezłą kadrę poza tym to jest profesjonalny warsztat a nie jak ta reszta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Auto serv przecież to papraki 3 razy jeździłem na poprawkę tłumika i próbowano mi wkręcić że tak powinno auto chodzić. Kadra co za kadra jak tam większości uczniowie. Dramat. Polecam pana Grzesia szybko tanio i dobrze (Auto-Grześ)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pan Tomek na Klonowej, polecam :-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
Kolego Robert pewnie w w chciałeś za 5 zł aby by ci wymieniono cały wydech a tak nie da rady .ja tam naprawiam swoje auta i znajomi naprawiają ten warsztat istnieje od początku i naprawdę pełna profesja jak znam takich jak ty to wszystko chcą za darmo a jak nie dostaną to maja focha i się żalu.
Ja wszystkim polecam auto serv
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17
Najpierw zakładasz post że jesteś nowym mieszkańcem i pytasz gdzie możesz serwisować auto a nagle komentujesz że tam naprawiasz swoje auto, znajomi i wszystkim polecasz. Coś się tu kupy nie trzyma!!
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie kolego nie znoszę ludzi którzy nie są zadowoleni z wszystkiego nie opisujesz nic konkretnego tylko jakiś bzdury tłumik i próbujesz przekonać do tego ludzi a poza tym nie wierzę że u nich by tak cię potraktowali znam ich od wielu lat i nikogo by nie odeszli z kwitkiem .przenieś się proszę do postów gdzie można pohejtowac .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Byłem raz skorzystałem z usługi z której nie byłem zadowolony i wyrażam swoją opinie bo po to chyba został założony post?! Jeżeli nie potrafią dobrze zrobić jak to napisałeś "bzdury tłumik" to nie ufam na tyle aby oddać do nich auto na poważniejszą usterkę...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak Janusz to nie samoloty warsztat większej porażki nie ma a do tego burak ,Grześ trochę lepiej ale mały garażyk.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
auto serw to partacze i oszusci ..nic nie potrafią zrobić dobrze..masakra
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Auto Serv to lipa !! Ten Janusz obok to jest jak sól w oku dla tych paprakow. Oni tak naprawde maja jednego kumatego mechanika. Pozdrawiam paprakow w bialych koszulach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wymienia wszystko czy potrzeba czy nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pszennej między osiedlem familijnym a rodzinnym jest chyba jakiś warsztat czy są opinie na jego temat?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Negatywne :( Niestety zostawiłem u nich auto i nie zrobili nic poza skasowaniem 280 zł i wykasowaniem błędu po wyjechaniu za płot wróciłem i zostawiłem auto znów 6 dni stało odebrałem, wróciłem do domu rano znów kontrolka sie zaświeciła, pojechałem z reklamacją kazali zostawić auto- znów 4 dni i usłyszałem, że muszę dopłacić 420 zł . Szok,podjechałem do starego mechanika w Gdańsku 2 dni później odebrałem auto okazało się,że była śniedź na kablach i dlatego komputer wariował. Jeżdżę już 4 miesiąc od wizytu u starego mechanika i nic się nie dzieje, w między czasie wyszło,że w warsztacie u p.Mirka zakosili mi pompkę nożną, którą miałem w bagażniku
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
mogę prosić namiary na jakiegos uczciwego mechanika taniego co sie zna np . tego np w Gdańsku od zasniedziałych kabli . Bede wdzieczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
postresant@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam podpisać się po opiniami pozytywnymi auto serv po pierwsze mają duży zakres usług mają auta zastepcze (gratis!)
Ja jestem zadowolony. A zapomniałem mają wymianę opon i przechowalnia a chyba nikt tego nie oferuje
Pozdrawiam zwolenników i przeciwników.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wyluzuj już człowieku, piszesz jakieś pierd@#$ły....może lepiej daj ogłoszenie do gazety....90% postów w tym wątku sam wpisałeś, ale zapomniałeś o czymś taki co się IP nazywa....także następny raz jak będziesz robił takie rzeczy to skorzystaj z komputera np. kochanki lub kochanka.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak naprawdę nie polecam Tom Serwis ani Auto serv. Miałem samochody tu i tu. Alternatywy oprócz serwisu w salonie co wiadomo wiąże się z większymi kosztami niestety nie znalazłem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co z Banimotem?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja na auto serv nie dam nic złego powiedzieć.
Zakupiłem u nich Auto i je serwisujemy ,jestem bardzo zadowolony proszę pamiętać że każdy może mieć gorsze chwile ale to nie znaczy żeby go odrazu skreślić ,
Jeżeli komuś zdażyło się czegoś nie naprawić za pierwszym razem to nie znaczy ze się do niczego nie nadaje,
Wielu moich sąsiadów popiera moje zdanie proszę poczytajcie ich opinie w necie, same za siebie mówią. Dziękuję wszystkim i na marginesie nie płacą mi za to ze tu opisuje to pozytywnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Szczerze, po przeczytaniu tego danego wątku, nigdy tam nie pojadę.
Jak trzeba być zdesperowanym, żeby taka reklamę sobie robić.
Raz tam byłem, zapłaciłem dużo, zrobili mało.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Auto Miras w Pępowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Skoro musi wywieszać szmaty reklamowe na każdym rogu i wszędzie stawiać lawety z banerami to widać, że kiepsko to wygląda. Dobry warsztat nie potrzebuje tak nachalnej reklamy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy Auchan lub inny hipermarket ma brak klientów ?
A wszędzie są ich reklamy dla ciebie tlumoku informacja ze reklama to również informacja o danej promocji oraz zakresie usługi a ponadto to ogromna inwestycja ale dla wieśniaka to tylko szmaty na lawecie (czyt.przyczepa reklamowa)
Nie ma to jak nowobagadzcy z banina .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Miras się odezwał :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam i polecam Mirasa.
Był to trzeci warsztat do którego oddałem auto i tam sobie z problemem poradzili w 2 dni. Auto zastępcze dostałem w przystępnej cenie, podoba mi się podejście do pracy.

Nie zawiedli mnie dwukrotnie. Rachunek na wyjściu wraz z wypisem przeprowadzonych prac, na życzenie wszystkie wymienione części jeśli nie ma się zaufania, na bieżąco konsultacje co do odnalezionych usterek i kosztów naprawy, pełen szacunek do auta (wszystko owinięte folią, a na koniec jeszcze mycie)

Polecam i szczerze jestem pod wrażeniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I pewni nikt za tobą nie będzie płakał .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A kto by cię chciał ogladac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widzę wysoki poziom kultury osobistej zakładu auto serv.
Piszcie tak dalej to zniechecicie więcej jeszcze osób.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie czy ten post miał dotyczyć oceny kultury,
Czy może ktoś chciał się dowiedzieć gdzie można serwisowac pojazd.
Ale jak wszystko na forum banina odbiega od tematu pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prośbą do moderatora proszę zamknąć ten temat bo nic nie wnosi .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie widzisz, że pierwsze pytanie zadał sam serwis?
Sam sobie też odpowiedział :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie w Baninie mogę serwisować auto?

No to się ciekawie zrobiło. Tak się złożyło że i Janusz oraz ten Auto coś tam są moimi sąsiadami. Czy są tani czy też drogo biorą nie mam zielonego pojęcia bo zwyczajnie nie mam samochodu. Kumpel oddawał do Janusza,dobrze zrobił ale powiedział że za drogo. Co do auto ... nic nie wiem,widzę że mają sporo klientów. A jak to jest prawda że założyli post i sami sobie na niego odpowiadają to raczej tak trochę lipnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cały ten auto serv to lipa.Ale każdy zostawi auto gdzie ma ochotę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram straszna lipa nawet z wymianą oleju w silniku mają problem...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale czy to nie dziwne, że wszystkie pochwały auto serv maja ten sam IP, chociaż różne nicki? I Wojtek - najpierw pisze, że jest nowy i szuka serwisu, a potem pisze, że serwisuje w auto serw wiele lat? Hmm...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tzn że to harpun :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt z was nie pomyślał ze te posty mógł napisać klient siedząc w biurze korzystając z wifi No ale po co ruszać głowa lepiej pisać bzdury s weź się jeden z drugim za robotę a nie heterzyc przed monitorem .
Ale takie jest życie czuba nic na to się nie poradzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja daje do pana ktory odbiera z banina jedzie do siebie gdzies pod kartuzy i przywozi zrobione sam kupuje czesci konsultuje sie zemna pyta jakie ma wstawic czy oryginal czy zamiennik dzieli sie rabatem i odwozi pod dom polecam pana radoslawa 788 393 531 motodoktor gd. Email:radys6@wp.Pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a Euromastera nie masz gdzieś w pobliżu?
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam a ja chciałabym podziękować serwisowi Auto serv mieszkam w leżnie i jeżdżę tam od kilku lat,i po raz kolejny panowie mi pomogli w problemie z moim autem.
Czytam te żenujące opinie i nie rozumiem czemu u ludzi jest tyle nienawiści,ktoś sie zapytał gdzie można serwisować auto a nie opinie na temat serwisów,ludzie uspokójcie się.

Ja polecam i będę polecała Autoserv Banino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18
Autoserv ja tam serwisowalam.2.auta i jak narazie wszystko ok. Tylko polecam czesci samemu kupic bo maja drogie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zgadzam się w powyższym zdaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ten Janusz to do kuzni się nadaje. Nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

co do autoservu - serwisowałam tam różne usterki i mam o nich jak NAJGORSZE zdanie! zaczęło się od wymiany mocowania amortyzatora - trzymali samochód tydzień, po tygodniu wreszcie oddali mi auto - z dziurawą oponą. jak wymieniałam u nich opony na zimowe, wyważyli tak, że biły, wróciłam na poprawkę i tak doważyli, że biły jeszcze mocniej. za zrobienie zaprawki skasowali więcej niż było umówione. podjechałam z załączającym się zbyt często wentylatorem - przerósł ich ten problem, po przejechaniu się wzdłuż ulicy stwierdzili, że wszystko jest w porządku, dopiero inny serwis zdiagnozował problem źle zmostkowanego pierwszego i drugiego biegu wentylatora. ostatnią szansę dałam im przy zapalonej kontrolce key, prosiłam o diagnozę uszkodzonego systemu keyless i podanie kosztów naprawy, ewentualne zamówienie części i umówienie mnie na wymianę, skasowali mnie 50zł za diagnostykę komputerową i powiedzieli to co wiedziałam, czyli że uszkodzony jest system keyless, zero listy uszkodzonych części i wyceny naprawy. koleś zza biurka kłamie w twarz, że umawiał mnie na diagnostykę komputerową, 5 dych za nic, psu w d*p.ę. to była moja ostatnia wizyta u nich. totalna żenada, nawet wymiany oleju nie potrafią zrobić dobrze, oleju nalali ponad poziom max, więc nie wiem - może żarówkę potrafią wymienić dobrze, ale tego też nie wiadomo na pewno.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam sie autoserwis poprawial mi 4 razy klocki bo za kazdym razem grzaly się.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez kilka lat serwisowałem tam samochód, po prostu trzeba z góry założyć, że oddane do naprawy auto musi od tygodnia do dwóch odstać swoje nie ruszone pod płotem warsztatu, po drugie skuteczność napraw wynosi ok. 50%, czyli wkrótce po odbiorze auta czeka nas kolejna wizyta na poprawkę, najczęściej już skuteczną. Na szczęście Autoserv bez problemu poprawia swe błędy, ceny są przyzwoite i co ważne mam ten warsztat pod samym domem, chociaż tytułu Serwisu Roku to bym im nie dał i chwilowo cieszę się, że obecne moje auto ma jeszcze gwarancję i problem napraw na razie mnie nie dotyczy. Do czasu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


droga pani ,pani to nic sie nie podoba zainteresowanych poprosze aby poczytali komentarze tej pani na google opisuje nawet kosciół w baninie ze sie jej nie podoba a gabinet stomatologiczny to prowadzą prostytutki bo miały krótkie spodniczki dodam ze ta pani urodą nie grzeszy a i rozumem tez nie wszystko sie jej nie podoba i z wszystkiego nie zadowolona kolejny nowobogadzki w baninie droga pani niech sie pani poknie w czolo przepraszam za znaki interpunkcyjne ale to z nerwów jak coś takiego sie czyta no babsku sie nic nie podoba zeby nawet na ksiedza i kosciół najezdzac juz by sie opanowała
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nigdzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z tym, że nigdzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdziebo mechanicy w tej okolicy ,tonaciągacze i tylko kasa kasa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2


naciągacze a, wy jestescie bogacze co za dwa złote palec w d..e dadzą sobie włązyc najlepiej wszystko za darmo dlaczego n ie wróciice tam z kąd pochodzicie czemu tu przyjechaliscie i wszystko wam sie nie podoba totalnie nic ani kosciu\ół ani przychodnia ani szkoła no nic posprzedawajcie te wasze kartonowe szeregi i wypad spowrotem dawniej było tu bardzo spokojnie i zadnych sporów a teraz sam gnój
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zgadzam sie. Ja zawsze mowie co i za ile. Za drogo to szukaj gdzie indziej. Na brak pracy nie narzekam. Jak ktos dobrze robi i sie przyklada to bedzie mial robote. Prawda jest tez taka ze duzo ludzi nie dba o swoj samochod i jest tak ze z czasem zrobi sie lista rzeczy do zrobienia i wtedy jest zdziwienie ze ile i ze taka kwota sie nazbierala. Temat rzeka. Ludzie mysla ze poza miastem za darmo ludzie pracuja he.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam również Pana Grzesia, inne testowałem i różnie było.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

31.61.140 to Twoje IP jest przy każdym komentarzu z TWOJEGO urządzenia, chcesz robić reklamę loguj się na różnych telefonach, tabletach czy komputerach..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mysle, że warto w ASO. Swojego forda serwisuję już od kilku lat właśnie w serwisie autoryzowanym, teraz jak robiłem przegląd dla pojazdów 4+ to płaciłem 329 złotych. Cena nie jest jak widac wysoka, a wiem, ze jeżdże bezpiecznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

I jak opinie po 4 latach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawdź czy w okolicy nie ma serwisu forda, ja tam zawsze jeżdżę. Teraz robiłem tam u nich przegląd pojazdu, nie kosztowało mnie to sporo a sprawdzili mi wszystko. Możesz się też zapisac online akcjaserwisowa.pl/osobowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Z dobrymi mechanikami, jest jak z dobrymi lekarzami. Nigdy nic nie wiadomo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zawsze jeżdżę do serwisu autoryzowanego, aso forda kosztuje niewiele więcej od zwykłego mechanika a tutaj mam przynajmniej jakość usługi. Na przegląd jak jechałem ostatnio to nawet dali mi promocję. Wielki plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jakość usługi powiadasz?W większości pracują tam praktykanci pod okiem niezbyt doświadczonych mechaników(nie wszędzie),bo fachowcy już dawno odeszli "na swoje"lub wyjechali za lepsza kasę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mam dokładnie odwrotne doświadczenia z serwisami autoryzowanymi i niezależnie od marki samochodu cieszę się na koniec gwarancji na samochód - wreszcie koniec użerania się z serwisem autoryzowanym i traktowania mnie jak dojną krowę. Niezależnie od marki: ściemniacze, oszuści i zbóje z korporacyjną gadką opanowaną do perfekcji, młynka do kawy nie dałbym im do naprawy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

Przewóz mebli komunikacją miejską (9 odpowiedzi)

Będę wdzięczny za udzielenie mi informacji, czy można w tramwaju, autobusie przewieźć (w moim...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

do góry