Widok

Gdzie w Gdańsku kupię skórzane męskie "zwykłe" rękawiczki?

Chodzi o rękawiczki bez ozdobników, raczej do przeciętnej kurtki niż do eleganckiego płaszcza. Do tego mają być krótkie (tzn. bez długich "mankietów") ale szerokie i najlepiej czarne :)
Może ktoś widział takie albo wie gdzie szukać.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszły roku, takie właśnie zwykłe czarne,skórzane rękawice kupiliśmy w H&M. Myślę, że można znaleźć też w sklepach ze skórzaną odzieżą.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sklepach z odzieżą skórzaną jest tego najwięcej chodź teraz w każdym sklepie tego pwłno ja widziałam ciekawe również w C&A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W h&m albo reserved. Ja kupiłem tam czarne skórzane męskie rękawiczki dla mojego 16-letniego syna. Teraz co drugi nastolatek takie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ale tam są jedynie sztuczna skóra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wittchen - pojechałem tam z kolega po szkole (chodzimy do technikum) i obaj kupiliśmy czarne skórzane rękawice. Było nam trochę wstyd jak zobaczyliśmy ze jesteśmy jedynymi osobami w klasie (a właściwie to nie mamy w klasie ani jednej dziewczyny) którzy nadal chodzą w wełnianych rękawiczkach. W wieku 17 lat to trochę wstyd dla nastoletniego a właściwie już dorosłego chłopaka chodzić w welniakach no a teraz jesteśmy tak samo męscy jak nasi koledzy dzięki temu ze mamy skórzane rękawice.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem podobna sytuacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dla kogo te rękawice męża czy syna? Najlepiej chyba na jakimś bazarku tanio skórzanych tam jest wiele do wyboru a niczym się nie różnią od tych droższych. Ja kupiłam moim facetom w Biedrze i to z prawdziwej skory czuć bo ma ten charakterystyczny śmierdzący męski zapach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Co na szorstkie dłonie? (68 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

Trwały dobry męski zapach (9 odpowiedzi)

Potrzebuję zapachu z mocną projekcią na lato/ wiosne? Mocnego, ale żeby nie zatykał...

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

do góry