Widok

Gdzie w Gdansku ze zwichnieta nogą?

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Hej,
Poradzcie, gdzie w Gdansku przyjmą mnie w przypadku urazu nogi? Jakis oddział szpitalny, czy pogotowie gdzie hurtem zakładaja gips... :-)

Na wizyte u ortopedy kazali mi czekac do czerwca, w innej przychodni znalazłoby się w kwietniu, ale ... chyba i tak nie wytrzymam :-(

Będę wdzieczna za pomoc :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ale kiedy tę nogę zwichnęłaś?
zdaje się, ze szpital studencki (vis a vis opery) jest teraz na stałe "ostrym dyżurem" (nie wiem, jaką to obecnie ma nazwę).
no i pytałabym upierdliwie, czy gipsować nogę, bo w przypadku narastającego obrzęku gips to nie jest najlepsze rozwiązanie. orteza jakaś albo taka na "L" - nazwa mi wyleciała z głowy, motyla noga.
no i niech Ci badanie dopplera zrobią, poziom didimerów sprawdzą, żebyś nie dostała zakrzepicy. no i jakieś zastrzyki przeciwzakrzepowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekaj, a co ja z tym zwichnięciem...
to co masz z tą nóżką?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj wieczorem. Nie wiem czy to zwichniecie czy tylko stłuczenie... w kosza grałam i zle stanęłam. Spuchło troche, mimo altacetu i lodu no i boli. But wkładam ale chodzic i prowadzic samochód trudno...

Czyli szpital studencki ma dyzur urazowy? ... ne byłam tam od czasu studiów :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.akademicki.gda.pl/
jedź do studenta
poczekasz 5 godzin, pooglądasz ciekawe przypadki, na koniec lekarz cię opieprzy, że mu tylko głowę zawracasz i cię zagipsują.
na 99 % jestem przekonana, że tam. zresztą w linku po prawej stoi napisane : "dyżur 24 h"
a jak ci nie będą chcieli zrobić dopplera, to idź choćby prywatnie. zakrzepica to groźny stan.
jakby co, to mam namiar na jednego z lepszych diagnostów w gdańsku.

a mówili, że sport to zdrowie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ten dopler to co to za badanie i na co???

Dzieki Ci ĆMO za pomoc :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę ja Ciebie, doppler to badanie usg żył i innych takich :) które ma celu stwierdzenie ich stanu i ewentualnych zmian chorobowych. badaniem tym można ocenić, czy nie pojawił się stan zakrzepowego zapalenia żył, który często towarzyszy urazom typu złamanie, zwichnięcie, i o którym wystarczy poczytać w necie - tylko nie bierz sobie tego za bardzo do głowy :)
może lepiej nie czytaj.
a jeśli się Tobie przydarzy, to istnieje prawdopodobieństwo, że się spotkamy, czego nie życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Etam, chyba taki straszny nie jestes :-)))

A jak myslisz warto iść do tego Szpitala Studenckiego czy może lepiej do jakiegoś ortopedy prywatnie? Czy taki ortopeda w przychodni moze mi wsadzic noge w szynę czy wysle mnie na wszystkie badania i do unieruchomienia do tego samego szpitala??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie wiem, forum to nie miejsce porad lekarskich
musisz ocenić, jakich rozmiarów jest uraz, ale wydaje mi się, że nie ma co zwlekać. chociaż, jeśli możesz sobie tak spokojnie konwersować na forum, to czy jest to tak poważna kontuzja?
nie mam pojęcia, jak Ciebie potraktują w szpitalu, a do ortopedy prywatnie to można zawsze się wybrać.
nikt za Ciebie decyzji nie podejmie (tak sądzę, choć mogę się mylić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, po prostu próbuję się zorientowac jak w ogóle działa w takich przypadkach służba zdrowia. Generalnie w ogóle nie choruje więc praktycznie nie korzystam ani z panstwowej ani z prywatnej opieki medycznej.
Więc jak mi sie teraz taki przypadek trafił to szczerze mówiąć nie bardzoe wiem co i jak i czego się można spodziewac...
No ji ak to jest, że płace składki, nie korzystam z usług, a jak juz mi sie przydazy to się boję czy mnie przyjmą na izbie przyjęć czy odeslą do prywatnej przychodni...

Dzieki za pomoc, zobacze co jutro rano będzie z moją nogą i najwyżej cos zdecyduje :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przez sport do kalectwa - wymamrotał hobo, wiedząc ze gadanie o sobie w trzeciej osobie to oznaka autyzmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z czego jednakowoż wolę być sportowcem kaleką niz artystycznym autystykiem - odparowało po namyśle drugie ja w schizofreniku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie być autystycznym autystykiem, przynajmniej się nie nudzisz. Cały dostępny czas zużywasz na unikanie wrażeń a one i tak cię dopadają.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

do góry