Odpowiadasz na:

Najlepiej do Lidla.....

Cena okolo 20 pln za kg.gesina wykladana o osmej rano,o godzinie 0815 wykupiona przez roznej masci restauratorow.Po przerobieniu porcja po 50 pln w restauracji,to jest interes.A dla tych co... rozwiń

Cena okolo 20 pln za kg.gesina wykladana o osmej rano,o godzinie 0815 wykupiona przez roznej masci restauratorow.Po przerobieniu porcja po 50 pln w restauracji,to jest interes.A dla tych co przychodza pozniej do Lidla,pozostaja tablice z cena i puste gabloty.Zycze smacznego - wszak to polska potrawa,aha sa jeszcze szkielety z gesi w sklepach miesnych.

zobacz wątek
11 lat temu
~Rozgoryczony oferta Lidla

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry