Widok

Gdzie wyczyścić dziecięcy dywan w Gdyni polecacie pralnie albo

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Może kogoś polecacie z Gdyni albo pralnie szukam namiary z gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O jakie czyszczenie ci chodzi?Dywan z pokoju mojego dziecka oddałam do Efektywne Czyszczenie ,pan czyścił kanapę u mnie w domu,dywan zabrał i przywiózł chyba za dwa trzy dni,był w bardzo kiepskim stanie bo bo na sobie odczuł grypę żołądkową mojego dzicięcia ,nie wierzyłam ,że da się uratować i nadal będzie w kolorze kremowym ale udało się ,tylko zapach pozostał ale na krótko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://efektywneczyszczenie.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ktos może czyścil samodzielnie? Da radę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w znanej sieci sprzedającej dywany Kom.ort można wypożyczyć odkurzacz piorący. Wypozyczenie 1zł, tylko trzeba kupić ich płyn- ja biorę taki za 50 zł i oblecę ok 30-40m2 dywanów. Efekt super, wcześniej próbowałam środkami piorącymi typu vanis*. Po takim czyszczeniu na kolanach, pożyczyłam odkurzacz i o zgrozo- niby po tym szorowaniu ręcznym dywan wyglądał ok, a jak go wyprałam -to co zobaczyłam w zbiorniku mnie przeraziło. Teraz co jakiś czas pożyczam. Wypożyczenie jest na 24 godziny, kaucja 300zł - zwracają bez problemu.
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak pisze osoba powyżej. Polecam wypożyczyć odkurzacz piorący. Nie jest to duża suma, a będziesz mógł o wiele taniej wyprać dywan bo pranie dywanów przez innych to jednak duży koszt. Tanich domowych odkurzaczy piorących generalnie nie polecam z uwagi na to,ze nie mają duzej mocy i mogą mieć problemy z odepraniem większych zabrudzeń.
W tym poradniku jest jeszcze wiele innych sposobów na odepranie zabrudzeń z dywanów:
https://aniaradzi.pl/porady/jak-wyczyscic-dywan-domowe-sposoby-na-pranie-dywanow/
Czyszczenie na sucho sodą to najprostszy sposób na czyszczenie dywanu. Wystarczy rozsypać proszek na powierzchni i pozostawić na około 5 godzin. Po upływie tego czasu pozostaje już tylko odkurzyć dywan i gotowe. Soda zneutralizuje wszystkie zapachy oraz odświeży dywan. Sprawdza się to jednak w sytuacjach jak dywan nie jest bardzo zabrudzony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

kartony na paczki (3 odpowiedzi)

Gdzie kupić solidne kartony ? Ktoś coś poleci ? w dobrej cenie ?

do góry