Widok

Gdzie wyjść ze znajomymi na urodziny

Społeczność Temat dostępny też na forum:
Gdzie wyjść ze znajomymi na urodziny
Moi drodzy, chciałabym prosić o radę. W styczniu kończę 30tkę i chciałabym wyjść ze znajomymi na jakąś dobrą imprezkę w gdańsku. Niestety długo nigdzie nie wychodziłam i nie wiem gdzie się teraz chodzi?? Chciałabym aby był tam fajny klimat i ceny przystępne a gdyby przy okazji wstęp był wolny to ogólnie rewelacja. Pozdrawiam M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stary rower sopot
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chilly Willy w Jelitkowie. Muzyka super, ceny przystępne. Wstęp: 10zł.

Parlament w Gdańsku Głównym. Najlepsze muzyka w czwartki i soboty. W czwartki wstęp free, a w piątki i soboty 5 zł do godz 21 a po godz 21 10zł.

Yesterday w Gdańsku Głównym. Muzyka bdb. Wstęp cały czas za free.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale rady

Yesterday do pierwszego zamknięty i dobrze bo sierdziło już a grzybów to więcej w lesie się nie znajdzie. Jeżeli w klimacie rockowy lub podobnym to rock caffe, szafa, albo infinitum na wrzeszczy (chociaż tam to co dzień to muzyka;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

od 1 stycznia

sprostowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piwnica rajców na Długim Targu - Pierwszorzędne miejsce na wypad ze znajomymi. Lokalny browar z pysznym piwem do tego można smacznie coś zjeść i jest w centrum miasta. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w swoje urodziny zaprosiłam znajomych tutaj http://www.facebook.com Było bardzo fajnie. Serwują dobre drinki i pyszne piwo. Można też smacznie przekąsić. Bawiliśmy się super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne urodziny miała moja koleżanka w CleBEERnickiej. Bawiliśmy się na 102. Można się napić dobrego drinka czy piwa można tez smacznie przekąsić. Fajne klimatyczne miejsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Cmentarz Pierwoszyno. Spora przestrzeń, klimat... Polecam. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry