Widok

Gdzie wyjść ze znajomymi na urodziny

Wspólny wyjazd/impreza Temat dostępny też na forum:
Gdzie wyjść ze znajomymi na urodziny
Moi drodzy, chciałabym prosić o radę. W styczniu kończę 30tkę i chciałabym wyjść ze znajomymi na jakąś dobrą imprezkę w gdańsku. Niestety długo nigdzie nie wychodziłam i nie wiem gdzie się teraz chodzi?? Chciałabym aby był tam fajny klimat i ceny przystępne a gdyby przy okazji wstęp był wolny to ogólnie rewelacja. Pozdrawiam M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stary rower sopot
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chilly Willy w Jelitkowie. Muzyka super, ceny przystępne. Wstęp: 10zł.

Parlament w Gdańsku Głównym. Najlepsze muzyka w czwartki i soboty. W czwartki wstęp free, a w piątki i soboty 5 zł do godz 21 a po godz 21 10zł.

Yesterday w Gdańsku Głównym. Muzyka bdb. Wstęp cały czas za free.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale rady

Yesterday do pierwszego zamknięty i dobrze bo sierdziło już a grzybów to więcej w lesie się nie znajdzie. Jeżeli w klimacie rockowy lub podobnym to rock caffe, szafa, albo infinitum na wrzeszczy (chociaż tam to co dzień to muzyka;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

od 1 stycznia

sprostowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piwnica rajców na Długim Targu - Pierwszorzędne miejsce na wypad ze znajomymi. Lokalny browar z pysznym piwem do tego można smacznie coś zjeść i jest w centrum miasta. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w swoje urodziny zaprosiłam znajomych tutaj http://www.facebook.com Było bardzo fajnie. Serwują dobre drinki i pyszne piwo. Można też smacznie przekąsić. Bawiliśmy się super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne urodziny miała moja koleżanka w CleBEERnickiej. Bawiliśmy się na 102. Można się napić dobrego drinka czy piwa można tez smacznie przekąsić. Fajne klimatyczne miejsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Cmentarz Pierwoszyno. Spora przestrzeń, klimat... Polecam. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Społeczność

kupię starocie antyki (5 odpowiedzi)

kupię starocie antyki Kupię starocie, antyki wszelkie. Gotówka.

Przyjmę drewno na opał (3 odpowiedzi)

Przyjmę drewno na opał Jeśli ktoś ma niepotrzebne deski, stare półki, palety lub inne drewno...

do góry