Widok

Gdzie wyprac dywan ???????????

Mamy dywan do wyprania i korzystałam juz z firmy , która przyjezdza do domu klienta, ale niestety trafiłam na usługowy bubel!!!!!!!!!!!!!!!.Prosze o jakieś dobre namiary i niedrogo bo z kasą krucho. Bardzo dziekuje Pati
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eko lux z RUMI Pani Aleksandra Bara

TEL:691 239 001
www.eko-lux.cba.pl

Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ostatnie trochę się naszukaliśmy pralni, która wypierze dywan w miarę szybko i tanio.
W Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża naprzeciwko biedronki jest pralnia, my tam zawieźliśmy nasz długowłosy dywan i po 3 dniach był spowrotem pachnący i czyściutki :)
imageimage
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
ZAJMUJE SIĘ PRANIEM DYWANÓW TYLKO U KLIENTA
W TEJ BRANŻY KAZDY WIE ZE NA OBROŃCÓW WYBRZEŻA I NA SŁOWACKIEGO NAJGORZEJ WYCHODZILI TYLKO KLIENCI
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ostatnio przyjechał do nas pan z karcherem wyczyścił dywan ale po dwóch dniach zaczoł tak smierdziec ze niedało sie wytrzymać zadzwoniliśmy do pralni na obronców wybrzeża przyjechał pan odebrał dywan po 3 dniach przywiózł czysty pachnący suchy dywan różnica ogromna polecamy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety z dywanu pranego na Obrońców Wybrzeża, po odwróceniu go wierzchem do dołu cały czas sypie się jakiś syf, zdecydowanie NIE POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja powiem ze jak odebralem dywan z tej pralni to byl wytrzepany i wyprany rewelacyjnie naprawde zdziwilismy sie ze mozna zrobic cuda z takiego dywanu .powiem krotko dywan wygladał jak nowy ani grama piasku co najlepsze był suchy naprawde moge polecic !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to pewnie klej nie syf ,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez polecam firme na obroncow wyrzeza ardzo jestem zadowolona z wyprania moich dywanów jak je rozłozylam w domu bylam strasznie zaskoczona jakoscia wykonania uslug a kolezanka myslała ze kupilam nowe dywany ;-).
naprawde polecam warto !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podpisuje sie pod ta opinia ja rowniez skorzystalem z uslug pralni super standard i jestem bardzo zadowolony.
moge smialo polecic ta pralnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam
zabieramy dywany i przywozimy czyste i suche
pierzemy jedynym automatem piorącym w Polsce , nie jest to pranie ala Karcher , dywan jest prany na wskroś a następnie odwirowany w wirówce , nie ma skuteczniejszej metody prania ,
http://www.czyszczeniedywanow.net
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
to Pan tez ma wirówke z tego co mi wiadomo to est jedna tylko w gdansku na obronców wybrzeza .Jak sie Pana pralnia nazywa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
krolik czy Lukasz , bo ten sam ip , zobacz na datę 2010 rok , wtedy to żadnej w Gdańsku wirówki nie było
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.pranie-tapicerek.org.pl/

- od 5 zł m2
- dojazd Gratis
- cennik na stronie

przy większych zamówieniach ceny negocjowane
Pruszcz Gdański, Gdańsk i Okolice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Niedawno prałam wprawdzie tapicerkę nie dywany ale śmiało mogę polecić Pana , który to robił. 0 plam, zacieków itp. A po wypraniu naprawdę wszystko wygląda jak nowe.Nie chce robić autoreklamy więc proszę w razie zainteresowania kontakt na maila :pomoc150@wp.pl to podam namiary.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my zamowilismy przez komfort.pl jest tam usluga prania dywanow wplaca sie kase za dywan plus 20zl kurier, przyjezdzaja zabieraja dywan, piora w jakiejs machinie i po tygodniu 1,5tyg dywan wraca jak nowy nam wyszlo okolo 120zl razem z kurierem ale dywan duzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byle nie wypożyczać tych odkurzaczy z komfortu. POrażka. NIgdy więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oddałam ostatnio dywan do prania, dywan z dłuższym włosiem 200x140. Wrócił może troche czystszy ale za to taki smierdzący, że jak koty na nim leżą to chłoną tą stęchlizne :(:( i teraz nie wiem gdzie go oddać, a prałam w pralni na Jagiellońskiej, nie polecam.

Polecicie mi pralnie gdzie po wypraniu dywan pachnie a nie cuchnie?? :)) i mniej więcej ile kosztuje taka usługa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na obroncow wybrzeza odebrałam suchy i pachnacy polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez prałam dywan na przymorzu na obroncow i jestem bardzo zadowolona
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
pranie karcherem u kliienta- 534-846-004
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję, wypiore na obrońców, a ile wy płaciliście za swoje dywany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście za ich pranie :) heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja odebrałam wczoraj dywan z obroncow jejem w szoku dywan pachnacy suchy i wygladał jak nowy czysciutki .
Jestem strasznie zadowolona nie spodziewałam sie takiego efektu .
i cena przystepna
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Patrycja aga itp. hej wy z obroncow wybrzeza ogarnijcie sie troche i chociaz nie piszcie z tego samego IP, zamiast siedziec na necie poprawcie jakosc uslug bo dywany od was sa syfiaste po niby praniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a z kad wiesz prałes ? nie rozsmieszaj mnie konkurencjo ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o tej konkurencji to do mnie? żenada, kolego nie trafileś, Z KAD wiem? bo niestety dalismy wam do prania i niestety moi rodzice też, nasze dywany syfiaste a ich śmierdzące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak ? o bardzo dziwne . A kiedy ? czemu nic o tym nie wiem to jestescie Panstwo jedynymi osobami którzy tak sadza . ale cóż konkurencja nie spi ;-) pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o tej konkurencji to do mnie? żenada, kolego nie trafileś, Z KAD wiem? bo niestety dalismy wam do prania i niestety moi rodzice też, nasze dywany syfiaste a ich śmierdzące

czyżby najmilszy na świecie pan Mirek ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chya ci sie kolego pomyliły adresy ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
żenada, człowieku ty myślisz, że twoja konkurencja siedzi jak wy na necie i szpieguje każdy wpis? jak tak, to ja dziekuje za pranie dywanow u każdego z was papraki, bylam nieświadomie waszą klientką oddając dywan do prania czyścicielowi kanapy który to ów dywan wiózł w nieznane, od kiedy zlożylam reklamację na śmierdzące, syfiaste dywany usłyszałam odpowiedź DOKĄD były wożone i że pan ze względu na jakość nie wozi tam więcej, koniec dyskusji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha, dzięki za podpowiedź u kogo następnym razem czyścić dywan, możesz kolego z manią prześladowczą podrzucić jeszcze nr telefonu, haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety my kanap nie czyscimy i nie wspołpracujemy z "czyszcielcami kanap"
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.trojmiasto.pl/Annblue-o29278.html?l=1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkim zainteresowanym tematem mogę polecić sklep internetowy, z którego sam skorzystałem - http://dywyta.com.pl/pl/home . W ofercie znajdziecie najróżniejsze artykuły wyposażenia wnętrz, tj. dywany, wykładziny, tapety i wiele więcej. Co sądzicie o ofercie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Oprogramowanie dla firmy (16 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?

ogród (9 odpowiedzi)

Cześć, wiecie jak zadbać o ogród przed zimą? Widziałem na stronie...

Fotowoltaika (56 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

do góry