Widok

Gdzie z 1,5-roczniakiem, bezpieczne atrakcyjne miejsca?

Wyścigi / Karlikowo Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie wybrać się z 1,5-2 - letnim dzieckiem, aby miało atrakcje a przede wszystkim mogło się swobodnie wybiegać (najlepiej na świeżym powietrzu)? Dziecko nie lubi zbytnio chodzić po chodniku za rękę, ucieka, chce wszystko poznawać. Dobrze jakby teren był grodzony, a jeśli plac zabaw, to doświetlony (nie do przyjęcia jest dla mnie, że większość placów zabaw nie ma oświetlenia, tak jakby przez "ciemną" połowę roku nikt na nie nie przychodził po godz. 16, 17- ha, ha. No i nie przychodzi, skoro można zabić się na drabinkach po ciemku). Jakieś polecane place zabaw? Często na osiedlach (Żabianka, Przymorze) może coś się kryć, czasem powstają gdzieniegdzie nowoczesne place "perełki" z bezpiecznymi sprzętami, fajnym podłożem, ale skąd o nich wiedzieć? Zna ktoś, może polecić? Albo jakieś miejsca rozrywki w galeriach handlowych, dedykowane maluchom? Mieszkamy w Sopocie więc ta okolica (Gdańsk pn, Gdynia pd) nas bardziej interesuje ale sugestie z dalszych okolic mile widziane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na Oruni w Parku Oruńskim jest duży nowy plac zabaw. Podzielony na strefy dla maluszków i dzieci starszych oraz na strefę ze sprzętem do ćwiczeń na świeżym powietrzu (tzw. siłownia pod chmurką). Wszystko ogrodzone. Pełno dzieciaczków, szczególnie jak pogoda dopisuje. Teren ma trawniki i ścieżki, wszystko oświetlone. A jak znudzi się plac zabaw to jest duży park do spacerowania. Polecam. Często stoją auta z rejestracjami spoza Gdańska, więc chyba Park już jest znany w Trójmieście i nie tylko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam plac zabaw przy Parku Oruński jest bardzo fajny, od malucha po większe dzieci i od razu obok jest park, gdzie można się przejść, a dziecko wybiegać. Siłownia pod chmurką też jest fajna tam.
Jedynym minusem (i to dosyć sporym, szczególnie w letnie weekendy) jest koszmar z parkowaniem, z uwagi na bardzo ograniczoną ilość miejsc postojowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zostań z bachorem w domu. Dajcie ludziom odpocząć od tych wyjców
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

do góry