Widok

Gdzie zrobić test nie przez nos?

Witam. potrzebuję testu PCR lub antygenowego (wyjazd na Litwę) ale nie mogę znaleźć miejsca gdzie taki test jest wykonywany przez jamę ustną do gardła a nie przez nos. W Niemczech nie było z tym problemu a tutaj wszędzie robią przez nos. Pomożecie? Oczywiście mogę dojechać, Elbląg itp wchodzi w grę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz zrobić sobie test przez d*psko. W Chinach popularny ;) https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-29/nowa-metoda-testow-na-koronawirusa-chinczycy-pobieraja-wymaz-z-odbytu/

Ulubiony przez gejów. Zgodny z najnowszymi "tęczowymi" wytycznymi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dla pewności warto wziąć wymaz z obu stron.
Tą samą wymazówką, rzecz jasna ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Certyfikat ze szczepienia nie wystarczy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi na zaspie robili przez usta na poczatku roku nie wiem jak jest teraz , wtedy kilka testów miałam najgorzej w uck było. Na zaspie najdelikatniej i najplycej wkładali ;) jak nierozstrzygnięty wyszedł dopiero głębiej wkładali i w nos ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robili tam też dzieciom poniżej 6 lat nie wiem jak jest teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to było prywatnie czy na NFZ? W ciągu paru dni dowiedziałem się, że np w szpitalach robią PCR przez usta ale tylko na NFZ... Puki co umówiłem się na "płytko w nos" w UCK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry