Widok

Gdzie zrobie USG?

Witam, gdzie teraz zrobię USG piersi odpłatnie, w Gdańsku najlepiej jak najbliżej Wrzeszcza? Dorze byłoby u jakiegoś dobrego polecanego radiologa/lekarza nie pierwszego lepszego. Bedę wdzięczna za namiary, bo gabinet w którym zawsze robię jest niestety zamknięty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robie u drPodgorczyk na ul. Legionow. Nie wiem czy ma teraz otwarty gabinet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też do niej chodzę i jest super ale niestety ma zamknięte. Dlatego szukam gdzie mają otwarte i kompetentny personel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr. Paszkiewicz, ul. Oliwkowa 35
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam Poradnię Chorób Piersi przy ul. Curie Skłodowskiej (Mamma Centrum). Wszystkie badania profilaktyczne i onkolog jeśli byłby potrzebny również na miejscu. Trochę ciężko się do nich dodzwonić ale można się umówić osobiście w rejestracji. Nie wiem niestety jak przyjmują w obecnej sytuacji. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy serdecznie do nowo otwartego Med Balance w Gdynii - 400metrów od Urzędu Miasta - wykonujemy pełen zakres badań USG.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry