Do Lubię chodzę od kilku lat. Bywało raz lepiej raz gorzej jesli chodzi o jakość potraw. Uważam, że teraz jest dobrze, jedzenie jest smaczne szczególnie polecam pizze. Chciałam jednak zwrócic uwagę na swieżość warzyw dodawanych do dan makaronowych, niestety nie zawsze były smaczne, podejrzewam ze sa one mrozone (albo źle przechowywane w lodowce) ale chyba nie najlepszej jakosci bo czuć to było pod zębem ich nieświeżość.. No i druga sprawa to makaron..jestem przekonana ze nie jest on gotowany na swieżo!Byłam ostatnio z dzieckiem i wyciagnełam z talerza kilka zóltych i twardych rurek (nie był niedogotowany tylko z poprzedniego dnia lub ugotowany wczesniej rano) poza tym sosy do makaronów na prawde pyszne i mięsko tez pycha. Prośba do kucharzy/włascicieli zeby nie szli na łatwiznę, lepiej jest poczekac 10 min duzej na danie i mieć swieżo ugotowany makaron, natomiast co do warzyw do dań makaronowych lepiej zainwestować w świeże bo w bistro z tego co widać jest duży ruch i na pewno szło by to na bieżąco albo po prostu przechowywać je tak aby nie było czuc innych rzeczy które są w zamrażalce.
Obsługa do poprawki, tylko jedna kelnerka jest bardzo miła.
Zacieki na szklankach, słabe...