Bistro Lubię

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Warszawska 96

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Długa dostawa, zimne jedzenie wątek zamknięty Dostawa ponad 2h. Jedzenie przyjechało zimne. Zupę mogę sobie podgrzać,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

pizza swoje składniki wątek zamknięty Ciasto super. Składniki pomylone. Miały być: Pepperoni ostre, szynka....
~koneser
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 października 2018

Bardzo smacznie wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie. Zamówiliśmy dużą pizze pół na pół (ananas/szynka)...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Nie mam pojęcia co się stało. Nowy właściciel ? Nowi kucharze? Od jakiegoś...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

sympatyczna knajpka wątek zamknięty Przede wszystkim bardzo smaczne jedzenie w dobrej cenie, szybko podane, miła...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Popsuło sie niestety wątek zamknięty Nie wiem o co chodzi ale czasami jedzenie jest naprawdę dobre a czasami...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Najlepsza pizza w okolicy, ekspresowa dostawa, przystępna cena. Konkurencja w...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Brudno że aż wstyd!! wątek zamknięty Jedliśmy w Lubię kilka razy z różnymi odczuciami, nigdy natomiast nie...
~A i A
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

a było dobrze ! wątek zamknięty Na początku roku było smacznie i milo, na miejscu i na wynos. Niestety w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Generalnie polecam ale... wątek zamknięty Do Lubię chodzę od kilku lat. Bywało raz lepiej raz gorzej jesli chodzi o...
~Alice
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Zachwycony wątek zamknięty Jestem zauroczony obsługą. Miła dziewczyna z uśmiechem od ucha do ucha....
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

opinia negatywna za obsługę wątek zamknięty obsługa fatalna, dwie nierozgarnięte panienki, jedna na fajce na zewnątrz...
~anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Zamówienie na dowóz - nie polecam! wątek zamknięty Gdybym wystawiała swoją ocenę zaraz po otwarciu bistra "lubię"...
~Agata Gdańsk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Moja ulubiona pizza wątek zamknięty Jestem stałą klientka, nigdzie indziej juz nie zamawiam pizzy! Inne potrawy...
~Pani.bovary
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Smacznie, domowo i przyjemnie wątek zamknięty Pizza pieczona na szamocie, dobrze skomponowana, ciasto dobre. Dodatki - a...
~pampapapampam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Porażka.. wątek zamknięty Zamówiłem pizzę, ale był to ostatni raz. Pizza nie była oznaczona jako ostra,...
~Były klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Bistro to lubię- JAK NAJBARDZIEJ POLECAM wątek zamknięty Pyszna pizza-palce lizać, miła obsługa i przyjemny wystrój, ogólnie klimat...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

niedobre wątek zamknięty zamowiona pizza niedobra i z kawalkami odpadow dotarla.nie polecam.
~krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Fajnie wątek zamknięty Mięsko i ziemniaczki bardzo smaczne, niestety surówka z kiszonej kapusty...
~enemi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Polecam :) wątek zamknięty Wczoraj byliśmy z żoną na kolacji, udana jak zawsze w BISTRO. Sympatyczna...
~Alina i Janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry