Geometria

Fryzjerzy

Gdańsk, Młyńska 9/11C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Geometria wątek zamknięty Super salon może nie należy do tanich ale czasem lepiej zapłacić więcej i...
~Popik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

Takiego fryzjera się nie zmienia! wątek zamknięty Jestem klientką od ładnych kilku lat i pewnie będę do "ostatniego włosa"....
~Boo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Dominika! wątek zamknięty Polecam Domi jeśli chodzi o koloryzację i cięcie, jestem jej stałą klientką i...
~paulineczka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Wspaniały salon!!! wątek zamknięty Dominika i Marta to prawdziwe profesjonalistki. Zawsze wychodzę od nich...
~Xenia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Dominika świetnie poradziła sobie z moimi niesfornymi włosami. Fryzura lekka,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Zawsze wracam wątek zamknięty Miewam czasem skoki w bok, których zwykle żałuję. I zawsze wracam do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

Super:) wątek zamknięty Świetny salon, fryzjerki wiedzą co robią, potrafią świetnie doradzić, mega...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Wspaniały salon! wątek zamknięty Bardzo bardzo polecam wszystkim salon Dominiki i Marty, w którym każdy...
~kyryny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

Najlepszy salon w trójmieście. wątek zamknięty Od lat strzyże mnie Dominika i nigdy nie byłem zawiedziony, ostatnia fryzura...
~Daniel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Kamila - opinia wątek zamknięty Dwa tygodnie temu korzystałam poraz pierwszy z usług salonu i jestem...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

polecam wątek zamknięty Byłam dzisiaj na koloryzacji i cięciu i jestem bardzo zadowolona z efektu....
~Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

6+++++ wątek zamknięty Za dziewczynami chodzę jak wierny piesek, gdzie one - tam ja:-) Teraz...
~Karolina
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty Dominice powierzam moje włosy już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam.To...
~Hans
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

SUPER wątek zamknięty Nowe fantastyczne miejsce absolutnie godne polecenia :-) Do tego bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

salon na 6+ wątek zamknięty Salon nowy, ale pełen profesjonalizmu, Dziewczyny z inicjatywą, nie nachalne...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Świetne fryzjerki! wątek zamknięty Dzisiaj byłam na strzyżeniu u Pani Dominiki. Jej indywidualne podejście do...
~Karolina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

Skwara - opinia wątek zamknięty Miejsce jest wybitnie kobiece ale jakos sie udalo i wyszedlem ostrzyzony....
~Skwara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

POLECAM wątek zamknięty Super miejsce, w którym nastąpiła moja wiosenna metamorfoza, oczywiście z...
~Gosia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry