Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marniutko wątek zamknięty Nie warto płacić za administrowanie i księgowość, ponieważ Gestorowi te...
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

tragedia wątek zamknięty Jeżeli ktoś się zastanawia nad Gestorem, jako przyszłym administratorem, to...
~semja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2018

Tragedia wątek zamknięty Całkowity brak zainteresowania sprawami wspólnoty. Żeby coś załatwić sami się...
~Cyyjjjjj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Pan Gac spec od niczego ! wątek zamknięty Nijaki pan Gac z Gestora to człowiek o super krótkiej pamięci. Wszystko o co...
~W.M. Horyzont
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

rozliczenie co wątek zamknięty Rozliczenie CO tak póżno, bo gestor nie jest w stanie dostarczyć dokumentów...
~traper6
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Gestor wątek zamknięty żenujący poziom obsługi klientów, bałagan w papierach, dużo niejasności, brak...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

nie polecam wątek zamknięty Gestor ciągnie tylko pieniądze, szanowna P.Mirka gburowata i nie uprzejma,...
~zarząd
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Tragedia wątek zamknięty Załatwienie jakiejkolwiek sprawy przez pana administratora graniczy z cudem....
~"zachwycony"
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Odradzam z pełną świadomością wątek zamknięty Gestor, jako zarządca potrafi tylko brać pieniądze za zarządzanie, które...
~były klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

Brak kompetencji wątek zamknięty Nie polecam,dokładnie jak napisał jeden z przedmówców współpraca z Gestor to...
~Bika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2013

Polecam wątek zamknięty Cóż dogodzić się wszystkim nie da ale ja na nich Nie narzekam
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

alternatywy 4 wątek zamknięty polecam fanom filmu alternatywy4 bedziecie mieli u siebie!!!!
~czeslaw
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2010

fajne podejście do klienta wątek zamknięty gestor jest moim pierwszym kontaktem z tą branżą więc ciężko mi porównywać,...
~Paweł Gromowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2013

Bardzo dobry kontakt wątek zamknięty Jak najbardziej mogę polecić tego zarządcę. Nie mieliśmy i nie mamy z nim...
~Darek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2012

Brak kompetencji wątek zamknięty NIE POLECAM!!! Zmieniliśmy Administratora gdyż Gestor nie wywiązywał się...
~Beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2011

Słaba firma wątek zamknięty Na moim koncie, co prawda, mogę się zalogować, ale problem polega na tym, że...
~zażenowana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

Firma nie ma pojęcia o administrowaniu wspólnotami wątek zamknięty Zrezygnowalismy z usług firmy Gestor z wielu powodów. Ludzie pracujący w tej...
~Mirek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

Jestem zadowolona wątek zamknięty Dobry kontakt, zawsze są dostępni nawet po godzinach.Nigdy nie było żadnego...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 listopada 2010

Fatalna obsluga wątek zamknięty Fatalnie i nie przejrzyscie prowadzone finanse wspolnoty. Do 3 kwartalu 2010...
~PRey
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 września 2010

Proba logowania wątek zamknięty Nie mozna sie zalogowac. Nie wiem po co wymysliliscie konto, ktore nie...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

20

wątków

do góry