Widok

Gim nr 3, chcecie wiedzieć jak to tam naprawdę jest? To przeczytajcie ten wątek.

Jak to w każdej szkole bywa są plusy i minusy:

Plusy:
- większość dobrze uczących nauczycieli (nie ma co marudzić na złe nauczanie - żeby się nauczyć trzeba też dać coś z siebie)
- wyremontowane łazienki
- wyremontowana nowa sala gimnastyczna
- nowe boisko na dworze
- basen
- większość klas sympatyczna (polecam klasy hiszpańskie i angielskie)

Minusy:
- cwaniaczkowaty dyrektor i budzący postrach wicedyrektor
- solary, plastiki - trzeba na nie uważać, są agresywne nawet wobec dziewczyn ze starszych klas
- dresy i żeliki - potrafią zaczepić, ale ogólnie gatunek spokojny z natury w stosunku do nieznajomych
- palenie, czasem ćpanie w toaletach
- strach iść samemu do toalety
- jeśli chcesz iść do tej szkoły - wybierz konkretny profil, który cię interesuje - do niektórych klas trafiają ci bardziej "spaczeni", domyślenie się do jakich pozostawiam wam
- nie ma co liczyć na jakieś ciekawe wyjścia, do kina można iść tylko na filmy "edukacyjne" nawiązujące do historii Polski itp.
- wyjścia na msze - przeszkadza to szczególnie uczniom, którzy nie są katolikami - w dni papieskie, na rozpoczęcie i zakończenie szkoły trzeba iść na mszę z klasą
- nie można używać komórek, nawet na przerwach - nauczyciele potrafią zabrać uczniowi komórkę za to że słuchał muzyki
- kiepski pedagog szkolny
- zdarzają się przypadki nauczycieli, którzy nie potrafią nauczyć niczego
- ta szkoła to więzienie, nie wypuszczą cię nawet jeśli będziesz najuczciwszą osobą na świecie, będziesz czuł się bardzo źle albo jeśli stanie się coś poważnego i będziesz musiał wyjść, musi przyjść po ciebie o rodzic a i często wtedy zdarzają się problemy z wyjściem

Po ilościach minusów można wnioskować że nie jest to dobra szkoła, ja znalazłam tam wspaniałe koleżanki, trochę też się nauczyłam ( jak to w szkole), niektórych nauczycieli będę wspominać bardzo dobrze, ale nie polecam tej szkoły, bo ma bardzo dużo wad i tylko czekam niecierpliwie na koniec roku szkolnego żeby się stąd wyrwać :)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 9
zgadzam sie z ta opinia na 100% mysle identycznie . Nie polecam tej szkoły .
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 11
A jakie profile polecacie dla desperatów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie prawda nie zgadzam się z Tobą we wszystkim .
Do kina klasy chodzą normalnie na normalne filmy , pedagog fajny, a telefony na przerwach można używać.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8
"pedagog fajny' ta jasne Jeśli chodzi o Karinę P. to najgłupszy pedagog szkolny
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 10

Pedagog ( kto jej dał tytuł? ) Karina P. bezczelna i obłudna. Kiedyś podczas rozmowy telefonicznej ( jestem rodzicem) w sprawie córki, udowodniłam jej kłamstwo, a co na to WIELKA PANI PEDAGOG ??? Rzuciła słuchawką.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zgadzam się z tobą
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9
Bardzo dobra opinia o tej szkole.
Ja jako rodzic zgadzam się z tą opinią i nie polecam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry