Szkoła Podstawowa nr 3

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetna szkoła! wątek zamknięty Wszystko jest świetne od uczniów do nauczycieli. To co piszą na temat tej...
~Jakub Kościelny
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2019

Potrzebne zmiany myslenia i wyposażenia wątek zamknięty Nie podoba mi się klimat w tej szkole. Moloch! W życiu dziecka bym tam nie...
~Uczeń/pracownik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

rąbać to szkole wątek zamknięty g*wno prawda że ta szkoła jest jakaś dobra lub coś 6 lat temu doszło do...
~Uczennica
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 maja 2017

Opinia byłej uczennicy. wątek zamknięty Uczęszczałam do Gimnazjum numer 3 w latach 2005-2008. Niestety, dobrej opinii...
~PinkiePie
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2015

WSTYD wątek zamknięty Co to za szkoła w ktorej jest tyle przemocy od tylu lat... Niby ochrone macie...
~Ala
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Gim nr 3, chcecie wiedzieć jak to tam naprawdę jest? To przeczytajcie ten wątek. wątek zamknięty Jak to w każdej szkole bywa są plusy i minusy: Plusy: - większość dobrze...
~uczennica 3 klasy
7

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

Zła to mało powiedziane.... wątek zamknięty Szkoła jest tragiczna , wszystko jest zamiatane pod dywan ,pewnie nie jestem...
~Johanna
12

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

klasa integracyjna w gimnazjum nr 3 wątek zamknięty Witam Prosiłabym o opinie i sugestie rodziców którzy mają bądź mieli dzieci w...
kobietazchelmu72
9

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2013

polecam klasy integracyjne wątek zamknięty W SP nr 8 odradzano mi ten wybór, nie mniej wygrała bliskość do domu. Całe...
~mama ucznia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

WYBIERZ "TRÓJKĘ" wątek zamknięty Szkoła bardzo fajna! Obecny remont troszkę przeszkadza, ale za to jak będzie...
~A.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Tragedia wątek zamknięty To gimnazjum jest okropne. Nauczycieli którzy są mili jest ok 1/8, reszta...
~Karol
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2013

Może być wątek zamknięty Szczerze mówiąc to kończąc 6 klasę bałam się iść do trójki, bo słyszałam o...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Ludzie o czym Wy mówicie! wątek zamknięty Trzy lata temu skończył mój syn Gimnazjum nie był "orłem" nie ma co ukrywać...
~Renata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

sekretariat w Gimnazjum nr 3 wątek zamknięty a Ja bardzo serdecznie dziękuje Paniom z sekretariatu,bardzo kompetentne i...
~mama Patrycji
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Gimnazjum nr 3 to jedno wielkie nieporozumienie! wątek zamknięty Szanowni rodzice dzieci klas 6 szkół podstawowych, jeśli zależy Wam na dobrym...
~rodzic
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

To co piszą tu niektórzy to zdecydowana przesada! wątek zamknięty Właśnie zaczynam ostatni rok nauki w tej szkole i jestem z niej całkiem...
~Uczennica klasy hiszpańskiej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

poziom wątek zamknięty Co tu dużo mówić,jaka kadra, taki poziom nauczania! Odradzam!!
~anka gd
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

jest fajnie :) wątek zamknięty Szkoła, jak to szkoła, przecież trzeba się uczyć, żeby coś osiągnąć. W klasa...
~uczennica
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

ludzie przesadzają wątek zamknięty przede mną 3 klasa w tym gimnazjum, jestem juz w tej szkole 2 lata i moge sie...
~gimnazjalistka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Ważne pytanie dotyczące gimnazjum ;? wątek zamknięty NO. Więc mam do was pytanie. Mieszkam w okolicy czterech pór roku i nie mam...
~Zgubiona :/
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
141

postów

66

wątków

do góry