Widok

Zła to mało powiedziane....

Szkoła jest tragiczna , wszystko jest zamiatane pod dywan ,pewnie nie jestem tu osamotniona w tym zdaniu . Dyrektor to pusty śmiech na sali , personel sprzatający to totalna porazka , tylko paru nauczycieli stara się nauczyć nasze dzieci . Powinno przeprowadzić się kontrole w tej szkole kuratorium , rzecznik praw obywatelskich itd.....
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 10
Nie wiem jak teraz jest w tej szkole ale jak ja do niej chodziłam to też nie było za ciekawie ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wielu nauczycieli jest poj**anych ... natomiast sama szkoła nie jest zła ... chodzę tam od półtora roku ... i jakoś w ryj nie odstałem ... odwalcie się od uczniów ... nic nie wiecie ... ja widzę jak jest i nie jest źle ... także ... pozdro ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
Dobrze mówisz zostałem kilka razy szarpnięty przez nauczycielke biologi ...
Nauczyciele co niektórzy są nawet psychiczni inaczej mówiąc próbują uczyć jak za komuny
Nie polecam ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Sorki pomyłka Geografi ...
Jeszcze raz sory za pomyłke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
dziewczyna NORMALNA w tej szkole to ŻADKOŚĆ podsumowując CZERWONA TWARZ I BIAŁE WŁOSY PAPIEROSY NO JA NIE WIEM kiedyś ktoś mi powiedział BARDZO FAJNA SZKOŁA NIE MA PATOLI GÓWNO PRAWDA stoją i 20 minut na trybunach prostują włosy TAK NIE WYMYSLAM musisz zostać godzinę po szkole żeby cie okocili np. WYCIĄGANIE BUZIĄ ZAPAŁECZEK Z BUCIKÓW TO DYREKRA POWYSŁ ŻEBY POCZUĆ SIĘ JA W GIMNAZJUM !!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Co ty masz do uczniów normalni ludzie jak wszyscy
Mam tam kilka kplerzanek i przyjaciółek i jakoś sie malują i wogule farbują sobie włosy papierosy też palom ale ja sie tym nie przejmuje
Z nimi morzna normalnie pogadać i sie pośmiać
A to nie jest.prawda że jak sie malujesz to jesteś głupia
Tak samo nie jest to prawda że one ciągle przesiadują w łazienkach ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
Jak widzę "uczniów" tej "szkoły" to nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Połowa, jeśli nie większość powinna się znajdować w poprawczaku. Dotyczy to zarówno chłopaków jak i (o zgrozo) dziewczyn! Wytapetowane i spalone jak 20 latki, wulgarne, palące papierosy. Zero kultury. Rośnie tylko młoda patologia i plebs społeczny...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
czy ktoś wie jaka zasada obowiazuje w tej szkole odnośnie zakwalifikowania dzieci do odp. klasy?
dlaczego dziecko z lepszą średnia i świadectwem z czerwonym paskiem, lepszą ocena z zachowania nie dostało się do wybranej klasy a ci co mieli gorsze wyniki bez problemu przyjęto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mam dla ciebie dobrą radę naucz się lepiej pisać bo masz takie błędy że łeb mały
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Że łeb mały?A to w jakim języku mądralo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widać ortografii i porządnej pisowni tam jednak nie nauczyli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem BYŁĄ uczennicą tej szkoły - uczęszczałam tam do szkoły podstawowej (bo tam kiedyś szkoła podstawowa była im. Józefa Konrada Korzeniowskiego! my dzieciaki z rocznika 89' i podobnie pamiętamy czas spędzony w tej szkole :-) było suuper! Ja bynajmniej bardzo dobrze wspominam czas szkoły.

Później dołączono gimnazjum i z podstawówki siuup! do gimnazjum przechodziliśmy:-)

Pamiętam, że w szkole podstawowej w klasach od 4 do 6 nauczano Nas Języka Rosyjskiego - pamiętam go do dziś wszystkie piosenki wierszyki ehhhh. . . .gdzie te czasy!!!!

Pozdrawiam wszystkich co są z rocznika 89' i podobnie i chodzili w tamtym czasie do tej szkoły i tak jak ja fajnie wspominają czas spędzony tam!!!!!!! :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry