Widok

klasa integracyjna w gimnazjum nr 3

Witam
Prosiłabym o opinie i sugestie rodziców którzy mają bądź mieli dzieci w tym gimnazjum w klasie integracyjnej.
Ogólnie znam klimat tej szkoły bo starsze dziecko uczyło się w niej, nie była to bajka ale szkoła jak szkoła, my osobiście nie mieliśmy wielkich problemów.....
Ale o klasie integracyjnej , od czasu kiedy zaczęłam się tym interesować słyszałam przerażające rzeczy i to od dość zaufanej osoby....
Ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii a ja chciałabym zebrać ich jak najwięcej.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chodziłem do tej szkoly przez trzy lata... Jedyne normalne klasy to mat-ang, mat-inf i hiszpańskie. Reszta to plebs.

Do integracjnej idą dzieci z problemami typu (niedorozwój, down itp)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11
Czy Ty kochany wiesz dlaczego są tworzone klasy integracyjne?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Klasy integracyjne polecam sama kończyłam. Kocham panią Ize K. za czas i zrozumienie jakie mi dala. Nauczyciel w integracji z powołania!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Szkoda,żę nie można powiedzieć tego o innych nauczycielach.
Mówię to jako rodzic(2 moich dzieci skończyło tę szkołę),z pełną odpowiedzialnością.
Niektórzy (podkreślam niektórzy) n-le to porażka nieudolnego systemu edukacji w tym kraju.Nie wiem,czy dyrektor zdaje sobie sprawę kogo zatrudnia?
Przykładowo,pani W. od angielskiego,pani Ch.od francuskiego,szorstkie,nieprzyjemne,powiedziałbym wręcz niekulturalne w kontaktach z rodzicami.Można sobie tylko wyobrazić jakie muszą być w stosunku do uczniów!
W tej szkole nie rozwiązuje się problemów,tu jak pojawiają się problemy,to albo zamiata pod dywan,albo straszy wyrzuceniem.
Odradzam!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
pod dywan najlepiej ...........
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
KLASA INTEGRACYJNA rocznik 2014/2015. Tragedia pogania tragedię. Zero doświadczenia w pracy z uczniami niepełnosprawnymi. Pani Iza , która miała być wychowawczynią tej klasy nie pracuje , w zamian za to jest emerytka , która nie radzi sobie kompletnie z tym , że ma klasę integracyjną, zresztą mówi o tym oficjalnie, Chyba połakomiła się na 50 zł, które przysługuje za wychowawstwo! Agresja i przemoc normalka, ale nie dla pracowników szkoły, oni niczego nie widzą, Panie sprzątaczki zachowują się jakby to one tam rządziły, chamskie do uczniów i bezczelne odzywki na porządku dziennym. Szok i przerażenie, można przeżyć, że w toaletach częstują narkotykami, a papierosy czuć już na korytarzu. Nauczyciele i pani psycholog absolutne podporządkowanie dla króla dyrektora. W dniu pasowania na ucznia, kampania wyborcza z jednym z kandydatów w tle. Kuratorium powinno przyjrzeć się bliżej co w tej szkole się tak naprawdę dzieje... A jeśli chodzi o nauczyciela wspomagającego to jest już piąty z kolei, a to dopiero 3 miesiąc nauki. NIE POLECAM. OSTRZEGAM.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9
agresja? chyba nawet wiem , kto jest nadawcą tego komunikatu. Jeżeli jeden uczeń charakteryzuje się maniakalnym przeświadczeniem o prześladowaniu, to chyba jeszcze nie agresja na skalę reżimu.

Jest za to cała gromada uczniów, którzy dopiero w gimnazjum nr 3 odzyskali równowagę, bo agresja to była i jest na poziomie podstawówki.
Wystarczy spojrzeć na statystyki , to tam problemy sa zamiatane. Wiem bo moje dziecko się z tym zmaga.

Mam dziecko w 3 i w końcu otrzymało właściwe wsparcie. Trzeba weryfikować nauczycieli wspierających, bo to oni odgrywają kluczową rolę w klasie integracyjnej.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie polecam gimnazjum nr 3.Natomiast wyżej wymieniona wypowiedz brzmi jak pisana przez pracownika tej placówki .Niezbyt to wiarygodne.
To moje zdanie.Nie każdy musi się ze mną zgadzać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie polecasz...pojęcie bardzo szerokie. Możesz uzasadnić?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry