Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tragedia wątek zamknięty Uczęszczałem do tej szkoły od podstawówki bo miałem najbliżej. Mimo tego, ze...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Najgorsza szkoła w trójmieście jak i nie Pomorskim wątek zamknięty Nauczyciele nie prowadzą lekcji, nie realizują programu nauczania zamiast...
~ktoś
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Szkoła nie porywa wątek zamknięty Spędziłem w tej szkole 3 lata których nie wspominam najmilej. Wiekszość...
~grzesiu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Marek - opinia wątek zamknięty Szkoła ok ale poziom nauczania nie za dobry. Zależy tak jak w każdej szkole...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

SZKOŁA NAJLEPSZA NA ŚWIECIE!!!!!!!!!! wątek zamknięty Chodziłam do tej skzoły 3 lata. Teraz jestem w liceum. Musze przyznać, że...
~Bożena
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2009

d. nie dobra wątek zamknięty do szkoły chodziłem przez 9 lat i niejedno widziałem.... dyrektor prowaadzi...
~niewarto
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lipca 2007

fajna wątek zamknięty doskonała kadra pedagogiczna, świetna atmosfera
~Patryk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

dobre wątek zamknięty chodze do tej szkoły już 9 lat mam dobre zdanie o niej.Bezpieczeństwo nie...
~ja (ktoś)
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 czerwca 2008

Gimnazjum nr 19 w Gdyni wątek zamknięty Naukę w danej szkole zaczęłam od 1 klasy podstawówki ( szkoła nr 47 ),...
~anonim
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2009

Super szkoła wątek zamknięty Jeśli chodzi o nauczycieli to są mega wporządku i wspaniale nauczają, w...
~Jendker
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 stycznia 2009

super ale ... wątek zamknięty szkoła jest naprawdę dobra, ale zgodzę się z niektórymi osobami, że dyrektor...
~seba
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 listopada 2008

każdy robi sobie co chce wątek zamknięty Nie ma konkretnie ustalonych zasad w tej szkole, dyrektor nie wychodzi z...
~były uczeń
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 stycznia 2008

NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty uwielbiam tą szkołę, gimnazjum to najlepszy czas jak przechodziłem w życiu,...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

13

wątków

do góry