Widok

Gimnazjum nr 24 w Gdyni. Proszę o opinie!

Witam,

Czy są jakieś nowsze informacje dotycząc tego gimnazjum? Chciałabym coś więcej wiedzieć. Wszystkie rankingi twierdza że jest najlepsza w Gdyni, nie wiem czy w to wierzyć. Jaka jest Wasza opinia? Moja córka chcę tam się dostać ale nie wiem czy poradzi sobie jeśli tam naprawdę jest jakiś "wyścig szur." Jeśli ktoś coś wie o obecnej sytuacji w tej szkolę, bardzo proszę o informację.
(Jeśli chodzi o j. ang to się nie martwię bo córka jest b.dobra, ale martwi mi to reszta)

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Egzaminy wstepne juz w toku...
Moj syn chodzi do klasy MYP, mial bardzo dobre przygotowanie z jezyka angielskiego. Jesli chodzi o poziom, to nie widze, aby byl wygorowany. Wszystko przebiega zgodnie z norma programowa. Fakt, nalezy znac angielski, bo niektore sprawdziany, eseje sa pisane w tym jezyku. Ale jesli chodzi o klase humanistyczna, to pod tym wzgledem jest " lzej".
Syn uczy sie bardzo dobrze, ale nie mam wrazenia, aby sie przepracowywal. Spodziewalam sie, duzo wiekszych trudnosci podyktowanych wysokim poziomem i wymaganiami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
skończyłam wiele lat temu III LO w Gdyni, podobnie jak moje siostry (w tym jedna w klasie MYP). Chcicałbym posłać syna do gimnazjum 24, ale nie wiem, gdzie mógłby się przygotować pod kątem egzaminu z angielskiego. Czy zna może Pani nauczycieli, którzy się specjalizują w takim przygotowaniu?
Pozdrawiam,
Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry