Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolona absolwentka z przed trzech lat. wątek zamknięty Jedynkę skończyłam 3 lata temu (jestem po maturze i wybieram się na studia)....
~absolwentka01
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

może być, ale trzeba się uczyć wątek zamknięty W tym roku kończę naukę w tej szkole. Mimo tego, że w podstawówce miałam...
~3klasistka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Gimnazjum nr 24 w Gdyni. Proszę o opinie! wątek zamknięty Witam, Czy są jakieś nowsze informacje dotycząc tego gimnazjum? Chciałabym...
Jolipi
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2012

Nie idźcie do tej szkoły! wątek zamknięty Ciasne korytarze, mało toalet, 1000 uczniów w malutkim budynku, 8 lekcji...
~anonymous
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2015

Nie jest żle wątek zamknięty Do jedynki chodzę 5 miesięcy. Na początku byłam przerażona (że nie dam sobie...
~Uczennicaklasy1
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

To jest szkoła dla Was! wątek zamknięty Na początku bałem się trochę, że progi Jedynki są dla mnie zbyt wysokie,...
~Patryk
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Nie składać papierów wątek zamknięty Dostać się do jedynki nie jest tak łatwo. Wręcz przeciwnie. Jest wiele...
~filipsko23
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Bez szans wątek zamknięty Mam na imie pawel janczyk a ta szkola jest glupia
~GLUPIASZKOLA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

ale wy gadacie... wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły, już miesiąc i uważam, że jest super. Może to mało, ale...
~uczennica ;)
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2010

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Poziom nauczania jest wysoka, mnóstwo różnych projektów dla ambitnych i...
~Asia
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Smutna prawda wątek zamknięty Składając papiery do tej szkoły liczyłem na wysoki poziom nauczania. Nie...
~Adam
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Co sądzicie? wątek zamknięty Niedługo wybieram się do gimnazjum. Mam na oku jedynkę, ale nie wiem do końca...
~TenKtóryChceIscDoJedynki
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2012

GIMNAZJALISTKA wątek zamknięty Więc ta, 1 to bardzo dobra szkoła.. Poziom MEGA wysoki i nauczyciele...
~sda
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2013

Przereklamowana:/ wątek zamknięty No cóż,ja tam uważam że ta szkoła jest beznadziejna.Nauczyciele słabi,źle...
~ucznnica 2 klast
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2007

ZDECYDOWANIE ODRADZAM wątek zamknięty Obecnie kończę 2 klase. Szkoła jest beznadziejna. W pierwsze moje dni nauki...
~krystian
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2009

gimnazjum nr 1 wątek zamknięty jestem szóstoklasistką byłam na dniu otwartym i bardzo mi się podobało. Z...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2013

polecam wątek zamknięty Dziwią mnie te wszystkie opinie co do tego gimnazjum. Szkoła jest szkołą...
~Kasia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

Szóstoklasistka - opinia wątek zamknięty Jestem szóśtoklasistką i byłam na dni otwartych w szkole. Na pierwszy rzut...
~Szóstoklasistka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 marca 2012

absolwentka wątek zamknięty Obecnie kończę trzyletnią naukę w jedynce, więc mogę śmiało powiedzieć co o...
~dfhds
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

NIE TĘDY DROGA! ZDECYDOWANIE ODRADZAM SZKOŁĘ wątek zamknięty Zdecydowane Nie! Jedni nauczyciele śpią na lekcjach, inni groża, że wezwą...
~absolwentka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
77

postów

41

wątków

do góry