Widok

Przereklamowana:/

No cóż,ja tam uważam że ta szkoła jest beznadziejna.Nauczyciele słabi,źle prowadzą lekcje,nie interesują ich sprawy uczniów.Szkoła od ulicy wygląda w miarę,ale ta dobudowka ze starymi oknami jest straszna.Szyby są porysowane jakimś gwoździem,podłoga strasznie trzeszczy,sprzątaczki nie wkonują swojej pracy.Wyposażenie do niewystarczające.To coś co podobno jest boiskiem jest okropne.Poziom średni,małe wyymagania.Szkoła PRZEREKLAMOWANA!!!Nie polecam ambitnym.jeśli chodzi o ludzi ze szkoły to bardzo przyjacielscy:)
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
POZIOM BARDZO WYSOKI- USTUKAŁEM 180 PTK DO LICEUM- dzięki tejn szkole. skrzypiące posadzki- piękne- ile pokoleń nimi przeszło- nie każdy ma tyle empatii, żeby to zrozumieć. współczuję
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

BŁAGAM !

Szkoła nie dla ambitnych, nauczyciel nie skacze Bóg wie jak nad uczniem to już tracisz dryg do nauki ? W Gimnazjum zaczyna się dorosłość, samodzielność i tyle. A jak w każdym zawodzie w zawodzie nauczyciela nie każdy ma powołanie czy sympatię do swojego zawodu. Nie sądzę by była szkoła gdzie każdy nauczyciel jest cudowny. Poziom jest normalny. Jaki ma być skoro to szkoła państwowa i przygotowuje do ogólnego egzaminu na cały kraj ? Normalna szkoła, ludzie, nauczyciele, a marudy to się zawsze znajdą co tylko wzdychają i kręcą nosem - skoń. szkołę w 2012
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry