Widok

ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Obecnie kończę 2 klase. Szkoła jest beznadziejna. W pierwsze moje dni nauki wydawała mi się świetna, ale zmienilam zdanie po wystawieniu ocen na semestr. Większość nauczycieli robi wszystko na niekorzyść ucznia, nie pozwalają poprawiać ocen, gubią sprawdziany i wmawiają uczniom kłamstwo, nie starają się pomagać - zaobserowałem, że uczniów z problemami typu 1,2 na semstr woogle sie nie stara im pomóc np na lekcjach 'wyrównawczych' tylko dostaja sprawdziany, a na lekcjach są ignorowani. Poziom nauczania taki jak w innych szkołach, żadnej rewelacji niema. Dobrze traktowani są zwykle uczniowie którzy są szóstkowi - do nauczycieli nigdy nie dotrze, ze to wlasnie oni szydzą z innych a nie na odwrót. Jak już wspominałem, oceny zawsze niższe, niż uczniowie zasługują. Jest klku nauczycieli z którymi da sie dogadac, ake reszta to coś okropnego. LUDZIE, NIEWARTO IŚĆ DO TEJ SZKOŁY. ZDECYDOWANIE ODRADZAM - ZNISZCZYCIE SOBIE PRZYSZŁOŚĆ. JA UWAŻAM WYBÓR TEJ SZKOŁY ZA NAJWIĘKSZY BŁĄD ŻYCIOWY
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem uczennicą szkoły sportowej i niezbyt mi się ona podoba. Mam na myśli w większości treningi które są mocne i wykańczające. Gdy wracam do domu nie mam na nic siły. Myślałam o przejściu do innego gimnazjum. Oglądałam różne strony i zainteresowała mnie właśnie szkoła nr 1. Chciałabym się dowiedzieć o niej czegoś więcej. Jedni piszą o niej źle a inni dobrze. Nie wiem w końcu co mam o niej myśleć i jak mam zdecydować ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

MOIM ZDANIEM JEST OK

Ja ukończyłam jedynkę w 2012 teraz chodzę do VI LO ( biol -chem w gimnazjum miałam językowy z franc. ) wszyscy marudzą jak o zawsze na szkołę, teraz wiem że szkoły które stoją wysoko w rankingach są dobre po prostu bo mają dobrych uczniów, fakt że trzeba spiąć d*pę i robić coś, znaczy uczyć się na pamięć- bo nie wiem jak z histy albo z biolki można się uczyć niby inaczej ? korki ? błagam !!!! Zawsze ludzie se wmawiają że potrzebują korków, albo że nauczyciele. Nawet u p. B można mieć 6 jak się chce, pamiętam że 1 rok miałam faktycznie ciężki, żałowałam trochę i nawet pierwsze pały się posypały no i szok ale chyba zachętą bd tu to że w 3 klasie miałam już średnią 5.9, polecam, normalna szkoła, no a odchyły to jak w każdej, nic nie zrobisz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry