Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna Iwańczuk - ocena nowy temat Polecam Panią Doktor! Trafiłam do Pani Doktor już w bardzo zaawansowanej...
~Joanna Iwańczuk
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 25 września 2024

Martyna - ocena Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor. Nie spotkałam wcześniej...
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 września 2024

Karolina - ocena Rewelacja ! Opieka podczas ciąży na najwyższym poziomie. W czasie wizyt...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 sierpnia 2024

Ania - ocena Najlepsza z najlepszych! Konkretna, rzeczowa a przy tym z dystansem i...
~Ania
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 stycznia 2024

Justyna - ocena Najlepsza z najlepszych ;) Prowadzila 3 moje ciąże i nadal z przyjemnością...
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 października 2023

Ewa B - opinia Do Doktor trafiłam z polecania koleżanki z pracy i z najczystszym sumieniem i...
~Ewa B
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Doktor. Uratowała moją pierwszą ciążę, dzięki...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Natalia F - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm,zaangażowanie i ogromne doświadczenie.Jako mam trójki...
~Natalia F
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Katarzyna Goldsztajn - opinia wątek zamknięty Witam profesionalista przez duże P. Konkretna, miła, zaangażowana, pochodząca...
~Katarzyna Goldsztajn
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 czerwca 2020

Hania - opinia wątek zamknięty Pani Doktor jest wspaniałą kobietą ciepłym człowiekiem ,z profesjonalnym...
~Hania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Najlepsza wątek zamknięty Lekarz - Profesjonalista - człowiek najlepsza, cudowna i ciepła Osoba,...
~ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2019

Super wątek zamknięty Pani Doktor jest rewelacyjna! Fajny człowiek i bardzo dobry lekarz. Gabinet...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Profesjonalistka! wątek zamknięty Pani doktor jest lekarzem z powołania. Zawsze konkretna i pomocna. Prowadziła...
~Anna G.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Polecam ! Najlepszy lekarz !!! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam Panią Doktor, zawsze pomocna, zna odpowiedzi na...
~Kinga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Zgadzam się w 100 % z opiniami o Pani doktor. Takiego lekarza szukałam i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Patrycja - opinia wątek zamknięty Opieka na najwyższym poziomie. Pani Kasia to świetny lekarz z rewelacyjnym...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Profesjonalista dla zaniepokojonej mamy. wątek zamknięty Ciąża przyszła choć trochę wstyd się przyznać z znienacka. Z racji wieku i...
~Dorota Szmarowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Lekarz z powołania:) wątek zamknięty Pani Kasia jest rewelacyjna, od początku prowadzę u niej ciążę. Bardzo...
~aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Polecam wszystkim. Opieka na najwyższym poziome. U Pani Doktor prowadziłam...
~Inez B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

the best of the best!! wątek zamknięty nie wyobrażam sobie innego ginekologa!! Pani Kasia jest niesamowita ,prowadzi...
~Laura Bohdan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
83

postów

68

wątków

do góry