Widok

Ginekolog Izabela Pabin - proszę o opinie.

Witajcie! Czy któraś z Was była na wizycie albo jest stałą pacjentką Izabeli Pabin? Jeśli tak, to dajcie znać, jakie miałyście odczucia. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć
Ja jestem stała pacjentką Dr Pabin. Chodzę do Sono expert w Pruszczu i jest moim zdaniem genialna. Począwszy od łagodnej osobowości po pełen profesjonalizm.Zawsze bada dokłądnie i delikatnie. Odpowiada na najgłupsze pytania i poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba. Nigdy nie patrzy na zegarek ( chodze prywatnie) zawsze do niej cały ogon kobiet wiec myślę że jest bardzo doceniana. Polecam z całego serca lekarz z powołania w 100 %
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
Cudowna osoba! Lekarz z powołania! Pani doktor odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania i bardzo uważnie zbadała. Polecam tą doktor każdej kobiecie!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłam dzisaj u niej na IP. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Przesympatyczna i bardzo kompetentna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

prof. Sworczak - gdzie obecnie przyjmuje prywatnie? (12 odpowiedzi)

dzien dobry, pytanie jak w tytule. Bardzo pilnie potrzebuje konsultacji, prosze o pomoc osoby,...

Mój facet szybko dochodzi (5 odpowiedzi)

Nie wiem czy powinnam się z tego śmiać czy nie, ale u mnie problem jest taki, że mój facet szybko...

Łuszczyca leczenie domowe olejkami konopnymi z CBD (20 odpowiedzi)

chciałbym się podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami, może akurat komuś przydadzą się moje...

do góry