Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - ocena Najlepsza! Świetne podejście do pacjentki.
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 17 grudnia 2023

Maria - ocena Profesjonalny lekarz mocno dbający o Pacjentkę
~Maria
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

Grażyna - ocena U Pani doktor robię badania kontrolne co roku od 14 lat. Tak długi staż...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Prowadziła moją ciążę wątek zamknięty Ogólnie dobry lekarz, choć bardzo nastawiony na zyski. Dobrze poprowadziła mi...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Julita Mazurek Burgess - opinia wątek zamknięty Bardzo mila, fachowa i pomocna lekarka. Przemila osoba.
~Julita Mazurek Burgess
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie tą właśnie panią dokror. Po...
~Lenkawejherowo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Cudowny lekarz! wątek zamknięty Moja opinia jest podyktowana wieloma względami, ale głównie jednym. Dzisiaj...
~Kinga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

super polecam:) wątek zamknięty Jestem zachwycona Pania Doktor, mila.ciepła uprzejma a do tego naprawde ma...
~Laura
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Bardzo dobra Pani Doktor. wątek zamknięty W końcu znalazłam lekarza, do którego mogę chodzić z przyjemnością i bez...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

Maria - opinia wątek zamknięty Jestem wierną pacjentką Pani doktor i na pewno jej nie zmienię. Bardzo miła i...
~Maria
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2008

Najlepszy ginekolog na świecie wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że Dr. Mayłyjasiak to najlepszy...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Rewelacyjna, cudowna kobieta wątek zamknięty Jestem zachwycona, w kwietniu udałam się na wizytę - pierwszą u tej P....
~Z.B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Pozytyw wątek zamknięty Bardzo polecam panią dr. choć nie jestem jej pacientką przyjęła mnie bardzo...
~Aneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Polecam!!!!!! wątek zamknięty Polecam wizyty u pani doktor. Jestem bardzo zadowolona z tego jak wygląda u...
~neogobius
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

Bardzo dobry lekarz wątek zamknięty Szybko, miło, konkretnie i niedrogo
~fledgling mom
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2011

polecam dr:) wątek zamknięty chodze juz od ok roku do Pani dr i jestem zadowolona, mialam problemy z...
~:)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

Na klopoty ginekologiczne najlepsza dr Tomczyk-Małyjasiak wątek zamknięty Fachowość , profesjonalizm , zyczliwość i wieczna gotowość do udzielania...
~M.K
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

profesjonalizm i kultura osobista wątek zamknięty Zmieniłam miasto na stolicę,ale pozostałam nadal pacjentką Pani dr,bo jest...
~Bożena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

Bezapelacyjnie najlepszy lekarz ginekolog z jakim mialam do czynienia!! wątek zamknięty Jesli szukacie najlepszego ginekologa w Trojmiescie to musicie trafic do Pani...
~Coco
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

Ewelina - opinia wątek zamknięty Pani doktor prowadziła moją ciążę, wszystkie badania miałam zrobione w...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

29

wątków

do góry