Mariusz Łukaszuk

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdynia, al. Zwycięstwa 245/8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
KW - opinia wątek zamknięty Najlepszy ginekolog ze wszystkich. Polecam w każdym calu!
~KW
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Najlepszy wątek zamknięty Moja walka z lekarzami trwa od lat. Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2019

Najlepsz wątek zamknięty Lekarz z ogromna wiedza i doswiadczeniem , wspaniały czlowiek , pelen...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy szukają dobrego specjalisty, a do tego lekarza który...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Jako androlog beznadziejny wątek zamknięty Nie rozpoznał żylaków I i II stopnia, ale nie ma się co dziwić jak w...
~Maks
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Lekarz z powołaniem wątek zamknięty Bardzo cierpliwy, oddany swojej pracy, profesjonalny. Mam do Niego zaufanie.
~Maja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

znakomity lekarz wątek zamknięty Znakomity lekarz! Lekarz z powołania, uważny, wnikliwy profesjonalista....
~zosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

(..) wątek zamknięty Gość nie potrafi rozpoznać żylaków III stopnia!!!Straciłem przez niego 2...
~Żylak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

dr Mariusz łukaszuk wątek zamknięty nie polecam.bylam w ciazy i dostalam silnych boli brzucha,pojechalam do...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Fantastyczny ginekolog wątek zamknięty Do pana doktora trafiłam w zasadzie przypadkiem, ale nie zamieniłabym go na...
~Ciężarówka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

.... wątek zamknięty Skierował mnie do zapł.in vitro z 40% szansą powodzenia!!!!Po 3ech m-cach...
~grynia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry