Widok

Ginekolog NFZ

Brzeźno Temat dostępny też na forum:
Witam.
Chciałam sie zapytać jaki lekarz ginekolog przyjmuje w przychodni w Brzeźnie? I czy polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry ginekolog na NGZ jest na ul. Mickiewicza w przychodni. Z tego co wiem to ani w Brzeźnie ani w Nowym Porcie nie ma ginekologa na NFZ (chyba, że coś się zmieniło).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie wprowadzaj w błąd... Ginekolog na NFZ w Nowym Porcie jest zarówno w przychodni na Oliwskiej jak i w starej przychodni na wysokości Domu Klutury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam w Nowym Porcie na Oliwskiej nie mają żadnego ginekologa a w Brzeźnie w przychodni przyjmuje ale nie jestem w stanie powiedzieć opinie bo byłam tylko kilka razy... przymują cały tydzień dziś czyli środa dr Łozyk a tak to normalnie Birkholz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Który? Bo widzę, że na Mickiewicza przyjmuje trzech.
Maciej Szemryk
Katarzyna Lenckowska
Wiesław Kijuć
Bardzo proszę o odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam w przychodni na Wassowskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecacie kogos na nfz? i w ktorej przychodni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam polmed na zaspie startowa 1 dr. jacek szczepański rewelacja starszy pan ale jest rewelacyjny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chcesz znaleźc dobrego ginekologa polecam https://ranking.abczdrowie.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

helicobacter i mdłości? (9 odpowiedzi)

Mam mdłości. Trzyma mnie trzeci dzień, apetytu nie mam, pobolewa mnie żołądek /uczucie...

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

do góry