Widok

Ginekolog Włodzimierz Salawach

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Potrzebuje opini o lekarzu ginekologu W.Salawachu.Słyszałam bardzo skrajne do siebie zdania na temat tego lekarza i mam mały problem.Pomórzcie Kobiety i piszcze swoje opinie
image

image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salwach hmm nie polecam pracował na Stogach i do niego chodziłam przed ciążą.Bardzo niemiły.Pozdrawiam
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No mi prowadził pierwszą ciąże i byłam zadowolona,fakt że jest to człowiek zamknięty i to trzeba go wypytywać o szczegóły...Ale teraz jestem ponownie i zdania sie pozmieniały i sama nie wiem ...
image

image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam u niego raz (na Stogach wlasnie) i wiecej nie poszlam, nie wzbudzil mojego zaufania, ale to tylko moje odczucia...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aga a skąd jestes?niema w twojej przychodni innego lekarza?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do prowadzenia ciąży nie polecam, mało udziela informacji lub twierdzi że się kobieta w internecie za dużo naczytała.
Jak tylko kontrolnie to jak najbardziej.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem bardziej z okolic trójmiasta.Mój lekarz w przychodni to szkoda gadac...nie kompetenty i za dużo miał "wpadek" z kobietami w ciąży,nie wykrycie choroby u płodu,przypisywanie leków które nie powinno sie brać w ciąży to szok!!!!Kiedyś właśnie 3lata temu jak byłam z synkiem w ciąży to mi koleżanka poleciła Salwacha i nie miałam nic do niego,urodziłam zdrowegi synka.Ostatnio byłam w ciąży i poroniłam i właśnie dr.Salwach powiedział że samoistnie.Teraz jestem ponownie w ciąży i mam obawy :( no byłam dzisiaj u niego na usg to wszystko ok,wyniki mam dobre...
image

image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze znajdz inna przychodnie blizej ciebie.W którym jestes tygodniu? ja juz 37 i 1dzień.Bede miała chłopaka ;-)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratuluje!!! Pierwszy synek?To to poród jeszcze w tym roku :) ? No ja równo 12tydzień :) No mam w sume inną przychodnie ale nie znam tamego lekarza,a ładować sie w nie znane?I zmieniać nagle lekarza w trakcie ciąży? A jestem troche nie śmiała i nie wiem jak nowemu lekarzowi wytłumaczyć ze zmieniam lekarza??
image

image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje pierwsze na 3 stycznia.wiesz jak ja czułam ze moge byc w ciązy to poszłam prywatnie do lekarza zeby było jak najszybciej to był 8 tydz.a jak juz byłam w 12 tygodniu to poszłam do mojej obecnej lekarki i jestem zadowolona.Jeśli chodzi o ginekologów to ja tez nie nawidze tych wizyt,aLE teraz jestem co miesiac i chyba juz sie przyzwyczaiłam.Teraz stresuje sie przed porodem no i czekam ;-)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz ja sie też strasznie stresowałam przed moim pierwszym porodzie ale byłam zdania "znajome,kuzynki urodziły i przeżyły to ja też urodze i przeżyje"...No z synkiem raz dwa poszło ale teraz sie bardziej boje że bedzie mi trudniej.No mnie nie stać na prywantego lekarza...ale z mężem sie staraliśmy także wiedziałam po 2tyg że jestem a do lekarza poszłam jakoś w 8 tyg ciąży.A jak przygotowania do świąt,pewnie cieżko tak z brzuszkiem?? Do jakiej Pani dr chodzisz?
image

image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja do Sylwia Gulkowska,fajna babeczka.Nie no wiesz ja chodze teraz z funduszu pierwsza była prywatna,co miesiac płacic to bym zbankrutowała.Jesli chodzi o swięta to czekam na wypłate męza ma 15 i dopiero zakupy.chcę lepić pierogi i uszka.My mieszkamy sami wiec jak zwykle swieta twoche u moich rodziców troche u teściów,chyba ze urodze w swięta to hehe niewiem.a skad dokładnie jestes? a jak tam u ciebie przygotowania?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz nr gg??To moje 3843255
image

image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez poroniłam w kwietniu rok temu i w pazdzierniku zaszłam ponownie i poszłam do niego strasznie mnie straszył 2 razy robił usg i sie zastanawiał czy to ciąża mówił że to plamki krwi naprawdę go nie polecam nie ma podejścia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga87 nie polecam tego lekarza miał mnie prowadzić ciążę ale po 3 miesiącu zrezygnowałam przez niego miałam resztę ciąży nadciśnienie szczerze polecam dr.Klimaszewski on przyjmuje w szpitalu kolejowym super lekarz on wie jak do kobiety podejść. A i jeszcze jedno Salwach kazał mi płacić za badania np,tox lub cytomegalię a Klimaszewski uważa że to są badania na kasę chorych.Lekarz zero uśmiechu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzilam do niego kilka lat, przed ciążą (miałam problemy z zajściem), ostatni raz potraktował mnie tak zimno, opryskliwie i nie miło że jak od niego wyszłam to się połakałam. Nie polecam i odradzam. Teraz chodzę do Szafrana i jestem mega zadowolona. MEGA! No i będę miałą synka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dziewczyny dziekuje za wasze zdania :) niewiem co mam myśleć :( wyniki mam dobre,wczoraj usg i widziałam dzidziusia,wizyta teraz dopiero w połowie stycznia.fakt że jest "milczący" i to ja go wypytuje co i jak i czy wszsytko dobrze,a to troche krępujące bo nie wiem o co moge jeszcze pytać.A co myslicie że w 12 tyg moge zmienić lekarza?Mam tyle wątpliwosći :(
image

image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też chodziłam do niego w ciaży. nie miałam doiswiadczenia jak to powinno wyglądać:) teraz nigdy bym juz do niego nie poszła. w szpitalu, trafiłam na patologie. lekarze byli przerażeni moim cisnieniem przez całą ciąże i tym, że lekarz prowadzący nic z tym nie zrobił!!! w szpitalu poznalam kobietę, która przez niego poroniła, ale to już dlugi temat...
to fakt, że za często sie nie uśmiecha, ale jak ktoś umie go podejść to nie jest taki zły.
całe szczęście nic mi nie jest. mała tez zdrowa, ale mimo wszystko 2 raz bym do niego nie poszła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prowadził moją ciążę:) Jestem bardzo zadowolona z opieki, odpowiadał na wszystkie moje pytania, rozwiał wiele wątpliwości, podczas wypisywania skierowania do szpitala( na wywołanie) był sam na dyżurze w Wojewódzkim. Dla mnie dobry specjalista. Co kobieta,to inny przypadek. Nie da rady tak obiektywnie ocenić.
Jeżeli o mnie chodzi poszłabym do niego drugi raz.

P.S chodziłam na zmianę do Niego do przychodni i do Legan do Invicty na USG.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patunga on ma dyżury w wojewódzkim?? pierwsze słysze a musze powiedziec że duzo razy byłam na izbie przyjęć i nigdy tam go nie widziałam no fakt faktem urodziłam pół roku temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No a ja właśnie przy pierwszej ciąży jak piszesz paulka też bez doświadczenia ale w ciąży wszystko ok,urodziłam normalnie koło terminu i lekarz bez zastrzeżeń...wiecie koleżanka do niego chodzi bo ma problemy z zajściem po raz drugi w ciąży i ona nie ma do niego zastrzeżeń...oj oj oj już sama nie wiem :(
image

image



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zmieniała w 12 tygodniu i bez problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Był moim lekarzem przez 12 lat . Odebrał drugi poród. Teraz troszkę mi do niego daleko. Ja go bardzo lubie i dzięki jego obecności przy porodzie córka urodziła się cała i zdrowa. (żle byla ułożona). Do tego znalazł maleńki guzek w piersi , tak maleńki, że na usg lekarz mial problem. Nie wiem, czy to teraz jakaś nowa moda na usg w gabinecie, ale jak pamiętam, to on sam mówił, że na usg za bardzo się nie zna i woli zostawić to specjaliście, bo on widzi, jak coś jest "jak wół!". Miał dyżury w wojewódzkim. Niestety nie wioem, czy nadal tam pracuje.
Ostatnio wlasnie czytałam wiele skrajnych opinii o nim i nie wiem czym to jest spowodowane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej dziewczyny, jakies nowe opinie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bylam u niego dwa tyg temu. Pracyje na wojska polskiego. Dla mnie to on jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mam dobrej opinii, niemiły i okłamał mnie że badania w ciąży są nierefundowane. Mówił że w tej przychodni nie refudują, co jest ciężką bzdurą bo wszystkie badania są refundowane (dzwoniłam w tej sprawie do pomorskiego nfz). Przykre że lekarzowi zamiast zalezec na zdrowiu i dobru pacjenta musi sobie napchać kieszenie kasą:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nie polecam, chodziłam do doktora regularnie i ufałam że dba o pacjenta, niestety jak poszłam za namową koleżanki do innej ginekolog w końcu zostałam potraktowana poważnie, pani Doktor zbadała mnie, zbadała mi piersi( czego dr. Salwach nie robił) i zrobiła mi usg wewnętrzne wykrywając mięśniaki... zapytała od kiedy je mam a ja nie miałam wogóle o nich pojęcia bo doktor nie raczył mi nigdy usg zrobić! Pani doktor zdumiona poinformowała mnie że usg jest od 3 lat wpisane w standard wizyty ginekologicznej! O doktorze nie świadczy to niestety dobrze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

równiez nie polecam, byłam w ciązy, na wizycie na nfz, nieprzyjemny i drwiący
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam,nie polecam tego lekarza , uwazam ze nie powinien juz wykonywac swojego zawodu .polecam p.dr. kardzis dzieki niej mam wspaniala coreczke chodz Salwach nie widzial problemu czemu czesto mam poronienia a milam ich az 4...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jasień

Initium (6 odpowiedzi)

Witam ,czy można się dowiedzieć jak mieszka się w oddanych już domach ,czy są jakieś poważne...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry