Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM! wątek zamknięty Dr Mielcarek to najlepszy ginekolog do którego trafiłam.
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Po kilkuletnich staraniach się o dziecko i poronieniu zdecydowałam się na...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

najwyższy poziom kompetencji wątek zamknięty Cenię sobie u Doktora Mielcarka najwyższy poziom kompetencji, wiedzy oraz...
~e.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Takigo lekarza szukalam! Normalny kulturalny czlowiek swietny specjalista wątek zamknięty Doktor z uwaga wysluchal moja historie zmagan z NFZ, wytlumaczyl przyczyne...
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Jestem bardzo wdzieczna doktorowi Mielcarkowi wątek zamknięty Dzieki doktorowi mam dzisiaj 2 zdrowe córki. Zglosilam sie do doktora po 3-ch...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

oczywiście na TAK wątek zamknięty Trudno mi się zgodzić z wcześniejszą opinią .... jednak każdy człowiek ma...
~K.B.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Nie zbudził zaufania. wątek zamknięty Na wizycie u Doktora odniosłam wrażenie już po 5 minutach, że wizyta już...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług doktora przy dwóch ciążach. Pierwsza ciąża przebiegała...
~alanina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

POLECAM wątek zamknięty De Mielcarek prowadził moją ciążą, profesjonalny lekarz. Polecam
~Milena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Dziś po raz pierwszy odwiedziłam prywatny gabinet dr Mielcarka i jestem b....
~Kuch
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam gabinet Pana Doktora każdej kobiecie, która nie przepada...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

niestety bez rewelacji ;-( wątek zamknięty Po kilku wizytach lekarskich stwierdzam ,że doktor Mielcarek jest bardzo miły...
~klientka
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

4 razy TAK wątek zamknięty Po pierwsze przyjmuje w soboty Po drugie mimo iż wizyta krótka nie miałam...
~MALEŃSTWO
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Dobry lekarz wątek zamknięty Dr Mielcarek prowadził moją ciąże. Jestem zadowolona. Dr jest miły,...
~Pacjentka i już szczęśliwa mama:
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Perfekcja wątek zamknięty Z całą odpowiedzialnością polecam dr P.Mielcarka. Korzystam z jego usług od...
~M&M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

Sprawnie wątek zamknięty Wizyty tak sprawne, że nie wiem nadal nic. Lekarz nie udziela konkretnych...
~Joanna K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

Lekarz warty polecenia! wątek zamknięty Jestem pacjentką Doktora Piotra od kilku lat...jest bardzo profesjonalnym i...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

niestety bardzo nie polecam tego ginekologa wątek zamknięty Pan Piotr co prawda jest bardzo miłym, ciepłym i serdecznym człowiekiem, ale...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

bardzo dobry ginekolog wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pana P. Mielcarka,miły,sympatyczny,dużo czasu...
~Izabela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty Po długim poszukiwaniu "mojego" ginekologa trafiłam do dr-a M. i uważam, że...
~A
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

55

wątków

do góry