Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy wątek zamknięty Dr Mielcarek prowadził obie moje ciąże. Spokojnie tłumaczył niejasności,...
~Elżbieta Świtulska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 września 2008

gosik - opinia wątek zamknięty Rewelacyjny lekarz, miła atmosfera podczas wizyty, odbiera telefony i zawsze...
~gosik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 lipca 2008

Aneta - opinia wątek zamknięty Ciepły człowiek, kompetentny lekarz!
~Aneta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 czerwca 2008

po wizycie wątek zamknięty Właśnie wróciłam z wizyty u Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona. Bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

Lekarz z powołania wątek zamknięty Może to dziś śmiesznie brzmi - lekarz z powołania... Ale u dr Mielcarka...
~madzik81
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 maja 2008

Witam wątek zamknięty Również jestem zadowolona. Prowadzi moją ciążę. Wczoraj byłam na pierwszej...
~Mała
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2008

rewelacja wątek zamknięty super ginekolog, polecany mi przez wiele osób; prowadzi moją pierwszą ciążę;...
~Aisa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2008

Dorota - opinia wątek zamknięty dr. Milcarek prowadzi moja pierwsza ciąże i mimo, że nie mam porównania to...
~Dorota
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 marca 2008

Najlepszy wątek zamknięty Wreszcie trafiłam na mądrego, miłego i słuchającego mnie lekarza. Pierwsze...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 lutego 2008

Mój lekarz wątek zamknięty Trafiłam na niego przez przypadek, na Klinicznej, kiedy moja ciąża zaczęła...
~Beata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 grudnia 2007

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam wątek zamknięty Bardzo kompetentny, miły, życzliwy, sympatyczny lekarz, delikatny, fachowy,...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 września 2007

najlepszy wątek zamknięty ciepły, wyrozumiały, delikatny, życzliwy- słowem: najlepszy ginekolog...
~yvonka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lipca 2007

Justyna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam, lekarz jest miły, cierpliwy, i, co najważniejsze,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 lipca 2007

~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

Świetny lekarz wątek zamknięty Wizyty są miłe, lekarz pamięta swoje pacjentki, dokładnie tłumaczy i...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

55

wątków

do góry