Dr med. Katarzyna Stefańska

Ginekolodzy

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna Goldsztajn - opinia nowy temat Witam profesionalista przez duże P. Konkretna, miła, zaangażowana, pochodząca...
~Katarzyna Goldsztajn
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 czerwca 2020

Hania - opinia Pani Doktor jest wspaniałą kobietą ciepłym człowiekiem ,z profesjonalnym...
~Hania
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 stycznia 2020

Najlepsza Lekarz - Profesjonalista - człowiek najlepsza, cudowna i ciepła Osoba,...
~ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 maja 2019

Super wątek zamknięty Pani Doktor jest rewelacyjna! Fajny człowiek i bardzo dobry lekarz. Gabinet...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2017

Profesjonalistka! wątek zamknięty Pani doktor jest lekarzem z powołania. Zawsze konkretna i pomocna. Prowadziła...
~Anna G.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 marca 2017

Polecam ! Najlepszy lekarz !!! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam Panią Doktor, zawsze pomocna, zna odpowiedzi na...
~Kinga
-

dodano: 14 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Zgadzam się w 100 % z opiniami o Pani doktor. Takiego lekarza szukałam i...
~Karolina
-

dodano: 7 grudnia 2016

Patrycja - opinia wątek zamknięty Opieka na najwyższym poziomie. Pani Kasia to świetny lekarz z rewelacyjnym...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 października 2016

Profesjonalista dla zaniepokojonej mamy. wątek zamknięty Ciąża przyszła choć trochę wstyd się przyznać z znienacka. Z racji wieku i...
~Dorota Szmarowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2015

Lekarz z powołania:) wątek zamknięty Pani Kasia jest rewelacyjna, od początku prowadzę u niej ciążę. Bardzo...
~aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Polecam wszystkim. Opieka na najwyższym poziome. U Pani Doktor prowadziłam...
~Inez B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

the best of the best!! wątek zamknięty nie wyobrażam sobie innego ginekologa!! Pani Kasia jest niesamowita ,prowadzi...
~Laura Bohdan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

POLECAM!!! POLECAM !!! ZDECYDOWANIE 3 X TAK wątek zamknięty PANI DOKTOR DWUKROTNIE PROWADZIŁA MOJĄ CIĄŻĘ, Z MAM DWÓJKĘ ZDROWYCH...
~Aneze
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Rewelacja ! wątek zamknięty Pani Doktor prowadzi naszą ciąże od początku, jesteśmy zachwyceni...
~Ewa i Oskar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

Rewelacja ! wątek zamknięty Pani Doktor prowadzi naszą ciąże od początku, jesteśmy zachwyceni...
~Ewa i Oskar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

dr Ciach wątek zamknięty Bylam u Pani doktor i jestem średnio zadowolona informacje na temat...
~wierna pacjentka
8

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Lekarz godny polecenia wątek zamknięty Polecam panią doktor! Prowadzi moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona....
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Lekarz godny polecenia wątek zamknięty Polecam panią doktor! Prowadzi moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona....
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Świetna opieka wątek zamknięty Moją pierwszą ciążę prowadziłam u dr Ciach. Jestem bardzo zadowolona, pani dr...
~Ola P
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

Bardzo polecam wątek zamknięty Praca Pani Dr Katarzyny Ciach to pełny profesjonalizm, a jednocześnie ciepłe...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

60

wątków

do góry