Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia Wysoki standard usług. Profesjonalizm i dokładność. Polecam - mama 3 dzieci
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

Dorota & Daria - opinia wątek zamknięty Wspaniała Pani Doktor ! Polecamy z czystym sumieniem! Uczęszczam zarówno ja...
~Dorota & Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Fantastyczna Pani Doktor. Z uśmiechem podchodzi do pacjenta, uważnie słucha i...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Najlepszy ginekolog wątek zamknięty Pani Doktor jest najlepszym ginekologiem pod słońcem. Prowadziła moje dwie...
~Izabela
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Najlepsza ginekolog w trojmiescie. wątek zamknięty Zwykle nie pisuje opinii o nikim i o niczym.W tym przypadku chciała bym tylko...
~Aneta H.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Najlepszy ginekolog w TRÓJMIEŚCIE wątek zamknięty Ja napiszę krótko, jest to najlepszy ginekolog w Trójmieście, nie wyobrażam...
~olga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

lekarz z powolania wątek zamknięty Doktor Januszewska, jest najlepszym lekarzem do prowadzenia ciąży....
~inga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

cudowy człowiek i lekarz wątek zamknięty Jestem zachwycona dr. Januszewską,trafiłam do niej z polecenia koleżanki, i...
~monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

bardzo dobry ginekolog wątek zamknięty Polecam dr Januszewska, przesympatyczna i miła osoba, skrupulatna i...
~ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Zadowolona pacjentka i mama - opinia wątek zamknięty Witam, Do doktor Januszewskiej chodziłam w trakcie ciąży, a teraz chodzę w...
~Zadowolona pacjentka i mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Polecam wątek zamknięty Doktor Januszewska prowadziła moje dwie ciąże. Zleciła wszystkie niezbędne...
~Agnieszka S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Pani doktor przemiła,bardzo delikatna i poczucie bezpieczenstwa przy niej...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Profesjonalna i uprzejma wątek zamknięty Szukałam długo i znalazłam lekarza, do którego nie obawiam się chodzić. Pani...
~Przyszła mamusia, mam nadzieję
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Z czystym sumieniem POLECAM wątek zamknięty Obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży, mieszkam za granicą gdzie niestety moim (i...
~Marta R
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 maja 2011

super lekarka wątek zamknięty Wszystkim polecam.Doktor zawsze b. mila i kompetentna, bada b. dokładnie. Od...
~Dorota Koch
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 marca 2011

Starsza pacjentka z córką wątek zamknięty Byłam u pani dr. Januszewskiej na wizytach w Spółdzielni lekarskiej .Jest...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Byłam u Pani Małgosi w piątek. Przyjęła mnie mimo napiętego...
~Emilia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

Taki lekarz to prawdziwy przyjaciel. wątek zamknięty Dr Januszewska na każdej wizycie bada mnie bardzo dokładnie, wykonuje USG i...
~Dzwonkowska Dagmara
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 stycznia 2010

POLECAM wątek zamknięty Witam, od kilku lat jestem pacjentką Pani doktor i uważam, że jest prawdziwym...
~Katarzyna Żórawska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 stycznia 2010

SUUUUUPER GINEKOLOG!!!!! wątek zamknięty Polecam z całego serca Panią Doktor. Bardzo uprzejma, sympatyczna, troskliwa....
~anielka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

22

wątków

do góry