Widok

Ginekolog tylko kobieta

Hej, jestem w Gdańsku od około miesiąca, mam 19 lat i przyjechałam na studia z Łodzi.
Poradżcie coś tak jak w pytanku. Dzięki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prywatnie enel med Gdańsk lub Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na nfz czy prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jeśli na NFZ i możesz czekać około miesiąc-półtora, to Anna Partyka w ABC Family Med w Sopocie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Medycyna Rodzinna/Luxmed na Pomorskiej w Gdansku - Maria Mincewicz-Narloch (na NFZ i prywatnie).
W LuxMed także: Dorota Papińska-Stachowiak, Karina Kulikowska-Ciecieląg, Ewa Szydłowska-Szarmach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Dorota Papińska-Stachowiak, Karina Kulikowska-Ciecieląg, Ewa Szydłowska-Szarmach - również w ramach NFZ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O...tyle aż
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


ponawiam pytanie.
czy Dorota Papińska-Stachowiak, Karina Kulikowska-Ciecieląg, Ewa Szydłowska-Szarmach przyjmują w ramach NFZ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, te lekarki tylko w LuxMed za opłatą. A przynajmniej nic nie wiem, żeby przyjmowały na NFZ. Gdybyś się na którąś decydowała to zaczęłabym od p. Szydłowskiej-Szarmach, bo chyba najfajniejsza (aczkolwiek naprawdę trudno wybrać, wszystkie są super).
Tak jak pisałam, dr Mincewicz-Narloch też fajna i przyjmuje na NFZ, spokojnie możesz spróbować do niej, nie sugeruj się opiniami z pewnego portalu o lekarzach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoniłaś po tych z listy nfz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To różnie bywa ważne aby ginekolog był dobry. Ja osobiście też wolę chodzić do kobiety. Ale wiele moich koleżanek chodzi do mężczyzny. Moim zdaniem do ginekologa trzeba mieć zaufanie to przecież lekarz który będzie kiedyś prowadził twoją ciąże. A nawet jeżeli nie chcesz mieć dzieci to musisz mu zaufać w sprawie doboru antykoncepcji. Ja też miałam problem z doborem pigułek. Dopiero obecna pani doktor dobrała mi belarę i czuję się po nich bardzo dobrze. Nie miewam już bóli głowy i pozbyłam sie trądziku, który trochę mi doskwierał. Tak więc to bardzo ważne aby ginekolog ci przypasował.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Pozbyć się bólu kręgosłupa, stawów itd. (40 odpowiedzi)

Piszę, bo natrafiłam zupełnie przypadkiem na coś co likwiduje lub redukuje każdy ból. Bez...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

do góry